Acun Ilıcalı 'Şevval Sam'a Hangi Program İçin Teklifte Bulundu?

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
3,955
2,379
300
İstanbul
Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yıllar önce oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam'a ' hangi program için teklifte bulundu?Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' programı için Acun Ilıcalı, programın ilk jüri teklifini Şevval Sam'a yaptığı ortaya çıktı.

Şu sıralar 'Yasak Elma' dizisinde canlandırdığı Ender Ekinci karakteri ile adından söz ettiren Sam, dijital video platformu YouTube'da Zeynep Ocak'ın sunumunu üstlendiği 'Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler' programına konuk oldu.

Sam, “Bu memlekete gelen bu program formatının ilk teklifi bana aslında yapıldı. Yetenek Sizsiniz için… Acun beni aradı, Şevval böyle böyle bir format getiriyorum. Yıllar öncesinde. ‘Sen jüri olur musun’ dedi. Ben de tam Antalya Altın Portakal’ın jürisinden çıkmıştım.Jüri fikri, bir kere empati duyulumum çok yüksek olduğu için birden gözümde ‘yetenek sizsiniz ya da yeteneksizsiniz’ demem lazım. Ben birisine çok kötü falan diyemem.’Ben diyemem Acuncuğum, beni affet’ dedim.’Peki sen bilirsin’dedi.Yıllar sonra bana tekrar sordu. Fakat ben hala aynı fikirdeyim. O zannetti ki ben bundan pişman olacağım, insanlar inanılmaz paralar kazandılar. Müthiş bir şöhretler. Ama ben hala aynı noktadayım. İnsanlara sen çok kötü, berbat, iyi falan diyemeyeceğim. Yine olsa yine yapmazdım, iyi ki de kabul etmemişim.” açıklamasında bulundu.