Acayip Hikayeler 1.Bölüm Yorumları

endgame

Favori Üye
1 Kasım 2010
10,894
17
259
Belki izleyebilirim, Yalan Dünya'nın performansına bağlı, çok sıkmazsa uyumam, devam ederim. :D

endgame

Favori Üye
1 Kasım 2010
10,894
17
259
bence çok güzel bir dizi ve 40 dakika kesinlikle tavsiye ederim türkiyede bir milat bence günlük dizi deil haftalık ve her bölüm farklı ünlü
Ekrandan izlemesem de internetten kesin bakarım, merak ediyorum durumunu.

Ama reytingde çok başarılı olmayabilir acayipliği nedeniyle, belli de olmaz tabi. :)

Μαнoni

Favori Üye
6 Şubat 2011
21,219
738
684
Kocaeli
Ekrandan izlemesem de internetten kesin bakarım, merak ediyorum durumunu.

Ama reytingde çok başarılı olmayabilir acayipliği nedeniyle, belli de olmaz tabi. :)
bütün millet diziyi bekliyor haluk bilginer var bence çok basarili olacak ins ilk 10 a girer ab de

ins tutar çünkü izlicem

endgame

Favori Üye
1 Kasım 2010
10,894
17
259
bütün millet diziyi bekliyor haluk bilginer var bence çok basarili olacak ins ilk 10 a girer ab de

ins tutar çünkü izlicem
O saatte önemli isimler var, ilk 10 başlangıç için zor olabilir. :)

Herkesin diziyi beklediğini sanmıyorum bu arada, ev kadınları vs. hiç izlemeyecektir. :)

Sadece internet kurtları var izlemeye meraklı. :D

Μαнoni

Favori Üye
6 Şubat 2011
21,219
738
684
Kocaeli
O saatte önemli isimler var, ilk 10 başlangıç için zor olabilir. :)

Herkesin diziyi beklediğini sanmıyorum bu arada, ev kadınları vs. hiç izlemeyecektir. :)

Sadece internet kurtları var izlemeye meraklı. :D
bakacaz görecez bence tutacagi kesin gerisi hikaye nese muhabbet disina çıkmayalım aksam izlersen yorum yaparsin ben gece yapacam yorum

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,605
35,420
1,060
Sonu şaşırttı. İşte böyle olmalı diziler 40 dakika izleyeceksin bitecek. 2 saat ekrana takılıp kalmayacaksın her hafta. İnşallah başarılı olur.

Haluk Bilginer oyunculuğunu bir kez daha konuşturdu. :)