Absürt Fıkralar

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,512
Puanı
280
herkes birkaç tane absürt fıkra yazssın başlıyorum,
temel telefonda telefonda çetin ile konuşuru
çetin nasılsın ne ediyorsun ? der
temel buğleyrum derçetin ne boğuluyormusun kapat telefonu ambulans'ı ara der
temel boğulmeyrum buğleyrum der
çetin ne buğyleysun der
temel hamsi buğleyrum hem boğulsaydum telefonu kapatsam ambülansı nası arayacaktum da der

can arkadaşıyla yolda giderken güzel bir kız görür arkadaşı tavlayamazssın der iddiaya girerler
can sibel'i tavlar sevgili olurlar arkadaşı bu sefer bu ilişki yürümez der bu can sibel ile nişanlanır
arkadaşı evlenemezssiniz der evlenirler ve en son arkadaşı hayırlı olsun bitir bu işi koççum der can'ı gönderir gerdeğe tam o işi halledeceklerken sibel'in lezbiyen olduğunu fark eder can sibel dedik desibel çıktı deyip ordan kaçar

dursun arkadaşı rafet'in içki içmesinden rahatsız olur onun içkiyi bırakması için çok pis bir plan yapar şişeye işer ve üstüne meçhul bira diye etiket yapıştırır
gider rafet'e verir dursun: sana hediye getirdim iç iç artık karışmayacağım içkine der rafet sevinir eyvallah kardeşim der ve bir yudum alır bu ne ya çok kötü bir tadı var der
bir yudum daha alır yok ya içmem bunu sidiğe benziyor der dursun güzell der ve gerçeği açıklar evet sidik benim sidiğim der rafet olayı algılayamaz önce ve daha sonra Allah cezanı versin tövbeler olsun bundan sonra bira içmeyeceğim ama seninlede arkadaşlık yapmayacağım der ve ordan ayrılır daha sonra barışırlar

Son düzenleme: