A Haber'de Yeni Bir Sosyal Medya Programı Başlıyor

darksaal

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
A Haber ekranlarında yepyeni bir Sosyal Medya Şov programı başlıyor: Benim Adım Hıdır<O:p</O:p
<O:p</O:p
Hıdır Geviş'in hazırlayıp sunacağı program her Cumartesi 20.15'te seyirciyle buluşacak.<O:p</O:p
Benim Adım Hıdır'ın ilk bölümünde; New York, Chicago, Kopenhag ve Edmonton gibi dünya kentlerindeki temsilcilerle canlı Skype bağlantıları kurulacak. Bu bağlantılarda sadece siyasi gündem değil, kentlerin ve ülkelerin sosyal gündemi de ele alınarak, alternatif bir dünya gündemi izleyiciye sunulacak. Danimarka'nın kurtarılmış bölgesi sayılan Christiania yerleşim bilimi konuşulup, Mayıs ayında Chicago'da yapılacak G8 toplantısına aktivistlerin nasıl hazırlandıkları üzerinde durulacak.<O:p</O:p
Benim Adım Hıdır'ın ilk yayınının konukları ise; müzisyen Anjelika Akbar ve gazeteci Şelale Kadak olacak. <O:p</O:p
Sosyal medyanın gündemindeki en popüler haberlere ve bu haberlerin Twitter yorumlarına da yer verilecek olan programda; gazetecilerin evlerine Skype aracılığıyla konuk olunarak o hafta sosyal medyada izleyip beğendikleri videolarla ilgili yorumları da alınacak. <O:p</O:p
Hıdır Geviş'in hazırlayıp sunduğu Benim Adım Hıdır,<O:p</O:p
21 Ocak Cumartesi günü saat 20.15'te A Haber'de…

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Programin ismini pek iyi bulmadim fakat programin içerigini begendim.