Aşkla Aynı Değil, 200 Milyon İzlenmeyi Aştı!

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
52,040
Puanı
1,060
Türk Pop Müziğinin sevilen şarkıcıları Gülben Ergen ve Oğuzhan Koç’un birlikte düet yaptıkları Aşkla Aynı Değil’in klibi 200 milyon izlenmeyi aştı.

Şarkının sözü ve müziği Oğuzhan Koç’a, düzenlemesi Taşkın Sabah’a ait. Klibin yönetmenliğini ise Nihat Odabaşı üstlendi.

@phoebebuffay replay butonuna çökmüş demek :A

Giden Günlerim Oldu'nun yeri ayrıdır cidden ama Aşkla Aynı Değil de harika bir düet oldu bir daha da bu 2 düetteki gibi başarı yakalayamazlar..

@xBUGRAx i de anmış olalım :(
Aşk acısı herhalde, napacaksın. :F @phoebebuffay

Gerçekten ikisi de çok başarılı düetler. Oğuzhan Koç'un stilosu ve Gülben Ergen'in sesi çok iyi bir uyum yakalıyor. Araları bozulmamışsa yeni bir düet daha hiç fena olmaz hani.

Çok özlüyorum onun o drama queen mesajlarını... Umarım uğrar bir ara. :T

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Bully
Aşk acısı herhalde, napacaksın. :F @phoebebuffay

Gerçekten ikisi de çok başarılı düetler. Oğuzhan Koç'un stilosu ve Gülben Ergen'in sesi çok iyi bir uyum yakalıyor. Araları bozulmamışsa yeni bir düet daha hiç fena olmaz hani.

Çok özlüyorum onun o drama queen mesajlarını... Umarım uğrar bir ara. :T
Cidden enteresan bir uyumları var. Acaba zirvede mi bıraksalar yoksa yeni bir düet gelse mi...

Dönse neşemiz baya artar :A Yak gel bildiğin ne varsa Buğra...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and kerem
Benim için 2015'in en iyi şarkısıydı, hak ediyor. :Z Bayadır da dinlemiyordum, bir doz almak iyi geldi. :A

• Harika
Reactions: Bully
Desteğin için teşekkür ederim. Konularıma gereksiz dediler diye bir daha açmamayı düşünüyordum ben de
Olur öyle 12.adam takılmıştır. Bende emreemreuya sinirlendim maç konusunda. Hızlı açacağım diye resimsiz direk 2 mesajla açmış. 10 dk uğraştım kim kaç maçtır yenilmiyir muhtemel 11 ligdeki puan durumu felan konu hazırladım bir baktım konu açılmış resim yok birşey yok sinirlendim gittim 2 sigara üst üste içtim anca kesti ama yılmadık :)

• Beğendim
Olur öyle 12.adam takılmıştır. Bende emreemreuya sinirlendim maç konusunda. Hızlı açacağım diye resimsiz direk 2 mesajla açmış. 10 dk uğraştım kim kaç maçtır yenilmiyir muhtemel 11 ligdeki puan durumu felan konu hazırladım bir baktım konu açılmış resim yok birşey yok sinirlendim gittim 2 sigara üst üste içtim anca kesti ama yılmadık :)
Ben eski konu sandım, yanıldım. :( @Bully

Dosi de Haber Gelmiyor Yardan konumu gereksiz buldu eski şarkılara konu açılmamalıymış.

Haklısın o kadar emek verip açamamışsın kim olsa anlık sinirlenir ama sonra geçer gider. :) Ders olsun bir daha kasmazsın artık emek için.

Yılmak yok tabii ki maraton uzun. :)

Dosi de Haber Gelmiyor Yardan konumu gereksiz buldu eski şarkılara konu açılmamalıymış.

Haklısın o kadar emek verip açamamışsın kim olsa anlık sinirlenir ama sonra geçer gider. :) Ders olsun bir daha kasmazsın artık emek için.

Zevkle akşamı bekliyordum hani rekabet de vardı FB GS güzel konu hit olur mesaj olur diye kaptırınca ona da.sinirlendim onun da etkisi büyük :D

Zaten fener yeniliyor Emre'nin yüzünden kesin :F

• Güldürdün

Orda takılıp goy goy yapmaya çalıştım ama madem alıngan biriymişsin bizde bundan sonra ona göre davranırız

• Beğendim
Reactions: Bully