'Aşk Bu Mu?' TV'de İlk Kez ATV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dq1EPUbXQAIlAW8.jpg

'Aşk Bu Mu?' TV'de ilk kez ekrana geliyor.

Avşar Film'in yapımcılığını, Ömer Uğur'un yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Cüneyt İnay'ın kaleme aldığı, kadrosunda; Afra Saraçoğlu, Kubilay Aka, Sadi Celil Cengiz, Evrim Doğan, Şerif Erol, Uğurtan Sayıner ve Salih Kalyon gibi isimlerin yer aldığı film TV'de ilk kez ATV'de ekrana geliyor.

Yolları kesişen Umut ve Gülüm’ün hikayesini beyazperdeye taşıyan 2018 yapımı romantik komedi türündeki filmin konusu ise şöyle:
Genç bir adam olan Umut, çocukluğundan beri hırsızlık yapmaktadır. Umut, hayatının fırsatını yakalayıp köşeyi dönmenin hayalini kurar. Fakat ne hayallerine kavuşabilir ne de sürekli aradığı ailesine ulaşabilir. Genç bir kadın olan Gülüm ise hayallerine bir adım uzaklıktadır. Okulunu başarıyla bitiren Gülüm’ün hayatında hiçbir sıkıntı yoktur. Fakat bir gün genç kızın tüm hayatı kararır. Gülsüm’de karaciğer yetmezliği olduğu ortaya çıkar ve nakil gerçekleşmezse ölecektir. Tam da bu süreçte Umut ile Gülüm’ün yolları kesişir. Genç adamın yıllardır beklediği fırsat tam da ayağına gelmiştir. Ancak bu durum sandığı kadar kolay değildir. Kendisini zor durumların içerisinde bulan Umut, bedeli ağır olan bir karar vermek zorunda kalır. Peki aşk her şeyin üstesinden gelmeye yeterli midir?
(Günü belli olunca konu düzenlenecektir.)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Videoya baktım da Once Upon A Time In Hollywood'u nasıl yayınlayacaklarmış sansür manyağı olur o film. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Avşar filmle yeni dizide yaparlar koca bi total dizisi yine:F:F

Videoya baktım da Once Upon A Time In Hollywood'u nasıl yayınlayacaklarmış sansür manyağı olur o film. :A
Cinsellik vermıydı?? Yoktu hatırladiğim kadarıyla? Kan sahnelerinde buzlamayı abartmıyorlar artık. Hakim'de gördük:A