Aşk 101'in N'leri!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, kadrosunda Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil, Tuba Ünsal gibi isimlerin yer aldığı ve geçtiğimiz haftalarda Netflix izleyicisi ile buluşan 'Aşk 101'in oyuncuları Netflix Sohbetleri'nde buluştu ve birbirlerine bu hayattaki "en"lerini anlattılar.

Keyifli ve eğlenceli sohbeti Netflix, YouTue kanalından izleyiciler ile paylaştı.

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kubilay yine anlamsızca konuşmuş.
Soru: Aşk 101'i izlemek için sebep
Kubilay: 90'lar.

Kubilay olmamış yine. İpek çok susmuş.:(

Kaan'ın Pınar ile ev sahnelerimiz keyifliydi cevabına Pınar'ın memnuniyet hali dikkatlerden kaçmadı.:A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Videoyu en kısa zamanda izlemeye çalışacağım güzel bir program olmuştur inşAllah Ramazandan sonra
tüm bölümleri izleyeceğim :D

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şu ekibin yaptığı tüm videoları keyifle izliyorum daha da gelsin. :Z

Mert Yazıcıoğlu yine Kubilay’la uğraşmış. :A Lafları güzel sokuyor. :A

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
“Sen hiç birine mektup yazdın mı Kubilay”diye soru geliyor.
Kubilay: Yok
Mert: Bırak Allah aşkına sen romantik bir adamsın Instagram’dan gördük zamanında diyor. :A
İyi laf çakmış. :Z Zaten dizideki varlığına tek uyuz olduğum o keşke Ay Yapım hazır bizim dizide oynuyor diye buraya da almasaydı o hanzoyu. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Benim için de kadronun iki falsosundan biri. :A Sevmiyorum pek. :A Diğer falso da Tuba Ünsal’dı. :F
Ay onu hiç sorma. Belçim Bilgin gibi arkası gereksiz yere sağlam olanlardan. :A Mesela Twitter'da Eda için Burçin Terzioğlu demişler keşke Muhafız'ın yanına onu da sıkıştırsaydı. :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ay onu hiç sorma. Belçim Bilgin gibi arkası gereksiz yere sağlam olanlardan. :A Mesela Twitter'da Eda için Burçin Terzioğlu demişler keşke Muhafız'ın yanına onu da sıkıştırsaydı. :(
Burçin iyi olurdu cidden. :Z Tuba’yı gördükten sonra illa sarışın biri olacaksa Burcu olsun istedim. :bhr: :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mert'e youtube'da birisi talk show sundurabilir mi??? PSM sana diyorummmmmm:bağır: