Aşk 101 - Yeni Sezon (Final) Tanıtım Fragmanı | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,025
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
33qtsj4.jpg

Aşk 101'in merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde; Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı dizi izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

Yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık'ın oturduğu dizinin yeni sezonunda; Osman ilk kez aşık olur, Işık Sinan'ı hayata döndürmeye çalışırken, Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalmıştır.

Aşk 101, yeni ve final sezonuyla 30 Eylül'de sadece Netflix'te!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Final sezonu mu? Ne demek son sezon ya, bu kadroyla bir sezon daha çok rahat çıkardı. :(

Güzel bir tanıtım olmuş, ilk sezonu bir kere daha izleyip peşi sıra ikinci sezonu izleyeceğim. Yeni sezona sevinecektim ama final sezonu olduğunu görünce üzüldüm...

• Beğendim
Reactions: Angelica

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
baskılanan öğrencilerin isyanı. dipten yukarıya bir anarşizm. dizinin 2. sezonu daha güzel tasarlanmış. 30 eylülü bekliyorum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Harika görünüyor. Bekleniyorsun kuzum

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Fragman iyi ama Muhafız'ın 4, Atiye'nin 3 sezon sürdüğü yerde çok erken bitiyor üstelik 1 seneden fazla beklemişken. :( Gerçi Meriç Acemi'nin ikinci sezonları batırmasını ve konunun pek de geniş olmadığını düşünürsek belki de tadında kalması daha hayırlı olur ama yine de üzüldüm. :(

Bu arada yetişkinler kısmını fragmanda görünce hatırladım ve sondaki adamın kim olduğunu aşırı merak ediyorum. Umarım yine Tuba Ünsal gibi bir facia olmaz. :A

• Beğendim
Reactions: Klaus

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Fragmanda en sevdiğim yer "final" yazısının olduğu kısım. Meriç Acemi'nin bir işi maksimum bu kadar uzunlukta olmalı.

Fragmandan gördüğüm kadarıyla dizi başlangıç konusundan epey sapmış. Bu yüzden saçma şeyler izleyebiliriz. Yine de kadrosu için izleyeceğim.

Fragmanın sonuna doğru yetişkin hallerini merak ediyordum. Acaba koymadılar mı derken son sahnede gördük. Kapıdaki kişiyi Selahattin Paşalı'ya benzettim. Onun yaşlı halini oynayacak çok kişi yoktur. Aslında bir kişi biliyorum ama fazla ünlü olmadığı için onu getirmemiş olabilirler.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Umarım final sezonu olduğuna değebilir. Gerçi nolursa olsun 3. sezonu görmek isterdim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,060
Ne finali ya yuh. :eek:

Neden vazgeçtiler acaba uzatmaktan, adı da Aşk 102 olacaktı sözde. Genç hallerinden çok büyümüş halleri dikkatimi çekiyor, merakla bekliyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,025
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk sezondan çok farklı bir sezon olacağı kesin. Final sezonu olacağı için umarım hem 1998'de ki sahneler hem de günümüz sahneleri en ince ayrıntısına kadar güzel işlenir. Severek izlediğim bir dizide yarım kalan şeylerin olmasını istemem.