"Aşk 101" Başarıya Doymuyor! | Netflix

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Aşk-101-Dizisinin-Afişi-Yayınlandı-2.jpg

"Aşk 101" dizisinden büyük başarı!

Nisan ayında yayına başlayan ve başlar başlamaz tüm dünyada gündem olan, başrollerinde; Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı ve Bade İşçil gibi isimlerin rol aldığı "Aşk 101" dizisi içerisinde 20 Bin format bulunan Uluslararası bir TV bankasının yaptığı, 16 büyük pazar içerisinde gerçekleştirilmiş olan sınıflandırmada 12 dizi arasına girerek büyük bir başarıya daha imza attı.

"Aşk 101" ilk sezonuyla Netflix'te yayında!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Çıktığı günlerde izlemiştim, konuya yorum da yapmıştım. Epey beğendiğim bir iş oldu ama tabi ilk sezon karakter tanıtımı ve olay zemini üzerinden gittiği için daha durgundu. Eminim ikinci sezondan sonra daha yükselişe geçecek dizi. :bhr: :Z
Bende izledim ve her şeye rağmen çok beğendim. Sonu da epey heyecanlı bitti merakla bekliyorum :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Mert Fırat dahil olmuş yeni sezona deniyor, doğru mu değil mi ya? Aslında Sinan'ın yaşlı haline en iyi Mert Fırat benzer yani, olursa çok doğru seçim olur. :D
Ay inşallah öyledir :Z Üç adamın da merak ediyorum büyüklük hallerini kim oynayacak :D

• Harika
Reactions: Yiğitt