Aşk-ı Memnu Mutfak Ekibi

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
en kaliteli konuların en kaliteli gıybetinin yapıldığı, dizinin gizli kahramanları olan efsanevi ekiptir.

maxresdefault.jpg

• Harika
Reactions: Gizmen

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bihtoşumu ve Firdevs'ciğimin dedikodusunu yapıp hep ortalığı karıştırdılar. Hasetler, meymenetsizler :oops: :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and xemrexxx

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Youtube'de videolara bakıyorum da nerede gıybet nerede haset var bunlarda. Bihter kovsun diyorsunuz da zaten gitmelerini istiyordu, Adnan izin vermiyordu. :X @sokak sanati

Süleyman Saheste Cemile vs hepsi ukala. Evin sahibi gibi davranıyorlar. Hele Süleyman kızına hiç laf söylemiyor Katyaya gelince carcarcar yani. Katta dedikodu yaptığını saklanabilir için kötü algılandı.:A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Süleyman Saheste Cemile vs hepsi ukala. Evin sahibi gibi davranıyorlar. Hele Süleyman kızına hiç laf söylemiyor Katyaya gelince carcarcar yani. Katta dedikodu yaptığını saklanabilir için kötü algılandı.:A
Haklısın bence Katya'da sinsilik var ama diğer mutfak ekibi gibi gıcık değil. :A

Ah orada sen olacaktın var ya mutfak ekibini düşünemiyorum, yerlerde sürüklerdin. :F Bende uğraşırdım gerçi bende de takıntılık var. Taktı mı takıyorum. :F

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Haklısın bence Katya'da sinsilik var ama diğer mutfak ekibi gibi gıcık değil. :A

Ah orada sen olacaktın var ya mutfak ekibini düşünemiyorum, yerlerde sürüklerdin. :F Bende uğraşırdım gerçi bende de takıntılık var. Taktı mı takıyorum. :F

Katya'ya supervisor yaparım bunların başına. O uğraşır benim yerime.:A
Hele Beşir'in gözlerine kaynar yağ dökerim.:A

• Güldürdün

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Katya'ya supervisor yaparım bunların başına. O uğraşır benim yerime.:A
Hele Beşir'in gözlerine kaynar yağ dökerim.:A
Cemile'ye gıcık oluyorum. Bir videoda tavus kuşu diyor firdevse, bihterde bunu duyuyor :F Keşke bir tokat atsaydı. :F

Ya bir bölüm vardı, Bihter çok kızgındı gidip serayı dağıtıyordu :F Süleyman efendin de bihter hanım ne oldu burada diyordu , bihter de ben size söylemedim mi burayo toplayın diye , ne dağınık diyordu :F hangi bölümdü o :F Twitter da görmüştüm çok güldüm :F

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Cemile'ye gıcık oluyorum. Bir videoda tavus kuşu diyor firdevse, bihterde bunu duyuyor :F Keşke bir tokat atsaydı. :F

Ya bir bölüm vardı, Bihter çok kızgındı gidip serayı dağıtıyordu :F Süleyman efendin de bihter hanım ne oldu burada diyordu , bihter de ben size söylemedim mi burayo toplayın diye , ne dağınık diyordu :F hangi bölümdü o :F Twitter da görmüştüm çok güldüm :F

Sezon finalinden sonra ki bolumlerdedir. Sera ondan sonra çok gündeme gelmedi ama hatırlayamadım.:D

• Güldürdün