YS Aşkın Tuzağı 292.Bölüm (Yeni Bölüm)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aşkın Tuzağı

292.Bölüm

Aydın telefonla arar Aliyi sizi bitirecem benim sevgilimle romantik nasıl yemek yersin seni en iyi arkadaşım zannediyordum Silah çıktı

Simge amir: ne yapacağız işler karıştı.

Müdürün çağırıyor

Aydın ateş ediyor kaçmamız lazım her şey sonra gelin ateşe ateşle karşılık çatışma çıkar bomba attı restauranta ve merak etme o bombayı çöpe atar Kaçtılar

Aydın: Bunlarda kim.

Aydın: bilmiyor bulaştığının kim olduğunu.

Flashback

Mezuniyet balosunu hatırlıyorsun seni sarhoş edip denize düşürmeye çalışacakten meyve suyunu içtiğinde direk kahve yolladım o sırada sen kendine geldiğini anlayınca uyuşturucu basacaklardı

Bodrum Özel şube bastı Özel görevle Furkan müdür yolladı kuzenimdir kendisi o ekip Savcı Duruyla çalışır.

Ali: ben Polisim Ali Özer komiser ben işimi yarım bırakmam

Gülşah: ne yok artık

Metin müdür: Simge Amir polislikten ihraç ediyorum seni

Simge: bunu yanına bırakmayacağım Metin Müdür kimi koruyorsan beni bitirerek olmayacak bu

Yakında öğreneceksin.

Ali komiser zengin bir iş adamının oğlu bu paraya güvenir babasının parasına

Selin Amir: Adı ne

Oğlunun adı Faruk, babasının adı Çetin biryol, biryol holding başında kardeşleri var yönetim kurulu başkanı olarak onun sevgiliside avukat çok sert bir avukat Seyran ipekoğlu
Gerçeği ortaya çıkarmak için Ömür ve Ümiti uzaktan dinler Aydın

O tuzağı kuran senmiydin

Ömür: Evet bendim.

Aydın: sizin yüzünüzden sevgilimi öldürüyordum

Aydın özür dilerim
Gülşah: Asla bana inanmayanı ben hayatımda istemem birde sevgilinin hayatını kurtaranı öldürmeye çalıştın başkasına inanıp
Aydın: Ben bitti demeden bitmez

Çetin Yoksa Ali Polis mi.

Ömür Evet Polis Komiser.
Ümit: Senin oğluna çok güzel oyun oynamış güvenini kazanmış nasıl uyanmadı senin oğlun bak bütün planınızı biliyor ve kızı polis basıp kurtarıyor Siz hazırlanırken.
Faruk: ne olamaz bana nasıl oyun oynarsın Ali Komiser bunun bedelini ödeyeceksin
292.Bölümün sonu
@Çiğdem @Harunnn60 @serhatt @kerem @MasacRE @Doğu @Dosi@vadikızı @eskici @cookies

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060