YS Aşkın Tuzağı 1.Devre Part 2

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu bölüm Fener ol için yapılmıştır
Aşkın Tuzağı
Fener ol özel bölümü
321.Bölüm
Ali ozan Müdür Bir Alman kızını ailesiyle tehdit edip Ali ozan Müdür bide Aşiretle karşı karşıya geliyor Bir anda Ekibe büyük süpriz olarak Bir Türk kızını bulup Bir tek Ekibi sıkıştıran ünlü bir mafya vardır Ali ozan Müdür operasyonu yapar irlandada O mafyayla evlenmesine izin vermez Bu kim Kerem müdürün sevgilisinin babası katili Burda Bu da kim Eyvah Tuğçe komiser Ali Ozan Müdür gördüm Bitti buraya kadar O kadar kolay değil Kerem müdür baban serbest Gerçek katili yakaladım Düğün direk onları mescit diye Kiliseye yolladım Bir Türk kızını kurtarır Polis Türkiyede var namus diye evlenecek yada ölecek Bu düğün hiç bir kitapta geçerliği olmaz Ali ozan Müdür bitti buraya kadar Burda daha bitmedi Burası Avrupa Nerden bu müdür istanbul spor şubeden emniyet müdürü Bir tek burda değil istanbuldada Rıza baba ve Ekibi Rıza baba değil baya bir ekip peşimde Hüsnü müdür Kıbrısta Aylin komiser İranda da Hande komiser Bune böyle Hepsi Aynı ekipte Ali Ozan Müdür de varmış Rıza babanın öğrencileri peşimde Ama irlandada ne işi var Dünya mafyası diye bir çete var Demek ti o mafya Rıza Müdür serhattin fotoğrafını görür Hedefim Dünyanın en büyük mafyası olmak Diger kupalar buldunuz Uefa ve Beşiktaşın kupalari bizde Çiğdem Daha bitmedi senin yüzünden buraya kadar geldim Senide takımınıda bitirecem Savcı Celil ve baş savcı Adem arkanoglu Bir anda savcı leyla ve savcı ceyda Açığa alınır Savcıyı görevden aldılar baş savciyida Baş Savcı ve savcıyı görevden alan bize neler yapmaz Seri katilde onların adamı Rıza müdür o fotoğrafı görünce şoka girer Rıza baba mı eyvah bütün planlar bozulur aynı fotograf irlandada çıkar Bu da kim Bu polis Turkiye cumhuriyeti Polisi Siz benim kardeşimi kaybettiniz Sıra bende Savcı Celil Şu ekip benden ızinsiz operasyona kalkıştılar Spor Şube Ali ozan Müdür ya gelir ingilizce öğrenip ne yapacak Bence gidip Bence hiç karıştırmayın büyük bir intikam kokusu alıyorum şuanDünya mafyasıyla bu aşiretin ilişkisi olabilir. Türkiyede Son dakika Baş Savcı Leyla ve ceyda Açığa alındı Yeni savcı Celil Baş Savcı Adem arkanoglu Bu iş hiç hayırlı değil Ceyda takıntıoglu Efendim tamamdır Boyundan Büyük işe girme Ali Ozan Müdür sizde Güvenmeyin boşuna temizlemek imkansız bizi Çiğdem amir açığa alınır Soruşturma yürüten amirde açığa alındı O zaman sıra bizde O kadar kolay değil Efendim iş tamam Baş Savcı ,Savcı ve soruşturmayı yürüten Çiğdem amir görevden alındı Boyundan Büyük işe gitmek ne olur ne gelir anlamışlardır Şimdilik beklemek herkes hazırlığını yapsın Seliha müdür bu nedir bu iş burda bitmedi Çete ne kadar büyükte olsa yakalıcagim hepsini Salih Müdür Nejat abi sizlere ömür Borç takıp adam satmanın bedeli ağır olur evlatlar ödemesin yazıktır
321. Bölümün sonu
@Çiğdem @Dosi
@xdragxx @vadikızı @Harunnn60 @serhatt @Billy Kane @12.Adam @ömer karataş
@MayısKralı
@The_Erinch
@S.G.A.T. @Emre Ozansoy @xemrexxx @Yiğitt @dreamy @Emre Ozansoy

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Bu bölüm Fener ol için yapılmıştır
Aşkın Tuzağı
Fener ol özel bölümü
321.Bölüm Ali ozan Müdür Bir Alman kızını ailesiyle tehdit edip Ali ozan Müdür bide Aşiretle karşı karşıya geliyor Bir anda Ekibe büyük süpriz olarak Bir Türk kızını bulup Bir tek Ekibi sıkıştıran ünlü bir mafya vardır Ali ozan Müdür operasyonu yapar irlandada O mafyayla evlenmesine izin vermez Bu kim Kerem müdürün sevgilisinin babası katili Burda Bu da kim Eyvah Tuğçe komiser Ali Ozan Müdür gördüm Bitti buraya kadar O kadar kolay değil Kerem müdür baban serbest Gerçek katili yakaladım Düğün direk onları mescit diye Kiliseye yolladım Bir Türk kızını kurtarır Polis Türkiyede var namus diye evlenecek yada ölecek Bu düğün hiç bir kitapta geçerliği olmaz Ali ozan Müdür bitti buraya kadar Burda daha bitmedi Burası Avrupa Nerden bu müdür istanbul spor şubeden emniyet müdürü Bir tek burda değil istanbuldada Rıza baba ve Ekibi Rıza baba değil baya bir ekip peşimde Hüsnü müdür Kıbrısta Aylin komiser İranda da Hande komiser Bune böyle Hepsi Aynı ekipte Ali Ozan Müdür de varmış Rıza babanın öğrencileri peşimde Ama irlandada ne işi var Dünya mafyası diye bir çete var Demek ti o mafya Rıza Müdür serhattin fotoğrafını görür Hedefim Dünyanın en büyük mafyası olmak Diger kupalar buldunuz Uefa ve Beşiktaşın kupalari bizde Çiğdem Daha bitmedi senin yüzünden buraya kadar geldim Senide takımınıda bitirecem Savcı Celil ve baş savcı Adem arkanoglu Bir anda savcı leyla ve savcı ceyda Açığa alınır Savcıyı görevden aldılar baş savciyida Baş Savcı ve savcıyı görevden alan bize neler yapmaz Seri katilde onların adamı Rıza müdür o fotoğrafı görünce şoka girer Rıza baba mı eyvah bütün planlar bozulur aynı fotograf irlandada çıkar Bu da kim Bu polis Turkiye cumhuriyeti Polisi Siz benim kardeşimi kaybettiniz Sıra bende Savcı Celil Şu ekip benden ızinsiz operasyona kalkıştılar Spor Şube Ali ozan Müdür ya gelir ingilizce öğrenip ne yapacak Bence gidip Bence hiç karıştırmayın büyük bir intikam kokusu alıyorum şuanDünya mafyasıyla bu aşiretin ilişkisi olabilir. Türkiyede Son dakika Baş Savcı Leyla ve ceyda Açığa alındı Yeni savcı Celil Baş Savcı Adem arkanoglu Bu iş hiç hayırlı değil Ceyda takıntıoglu Efendim tamamdır Boyundan Büyük işe girme Ali Ozan Müdür sizde Güvenmeyin boşuna temizlemek imkansız bizi Çiğdem amir açığa alınır Soruşturma yürüten amirde açığa alındı O zaman sıra bizde O kadar kolay değil Efendim iş tamam Baş Savcı ,Savcı ve soruşturmayı yürüten Çiğdem amir görevden alındı Boyundan Büyük işe gitmek ne olur ne gelir anlamışlardır Şimdilik beklemek herkes hazırlığını yapsın Seliha müdür bu nedir bu iş burda bitmedi Çete ne kadar büyükte olsa yakalıcagim hepsini Salih Müdür Nejat abi sizlere ömür Borç takıp adam satmanın bedeli ağır olur evlatlar ödemesin yazıktır
321. Bölümün sonu
@Çiğdem @Dosi
@xdragxx @vadikızı @Harunnn60 @serhatt @Billy Kane @12.Adam @ömer karataş
@MayısKralı
@The_Erinch
@S.G.A.T.

çok güzel olmuş çok emeğine sağlık çiğdem zorda valla :D @Çiğdem gel kız gel :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çok güzel olmuş çok emeğine sağlık çiğdem zorda valla :D @Çiğdem gel kız gel :A
Cumayı açığa alınmak içinmi bekliyormuşum :A :A :A @serhatt @xemrexxx

Çiğdem amir açığa alınır Soruşturma yürüten amirde açığa alındı O zaman sıra bizde O kadar kolay değil Efendim iş tamam Baş Savcı ,Savcı ve soruşturmayı yürüten Çiğdem amir görevden alındı Boyundan Büyük işe gitmek ne olur ne gelir anlamışlardır

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Çiğdem amir açığa alınır Soruşturma yürüten amirde açığa alındı O zaman sıra bizde O kadar kolay değil Efendim iş tamam Baş Savcı ,Savcı ve soruşturmayı yürüten Çiğdem amir görevden alındı Boyundan Büyük işe gitmek ne olur ne gelir anlamışlardır
fener ol özel bölümü @Çiğdem bir reklam yapıyım dedim takımım için gördünmü son videoyu @Çiğdem

• Güldürdün

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060

Beter ol :Z

• İlginç

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fener için yaparkan beni bir kerelik es geçseydin keşke ayoll :A @vadikızı Falınıda senaryonla batırmıs oldun :A :A :A
bir tek bully yi es geçtim mecburen seni es geçemezdim yılbaşı özel bölümünde sana özel düşman getirmiştim
bende bilmiyordum beşiktaşla fenerbahçe birleşicektide o zaman izin vermediler 1900 yılında @Çiğdem

• Güldürdün