Aşı Bilgi Paylaşım Platformu 💉

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bacaklarında ağrı ve ateş yaptı, şuan hafif ateşim devam ediyor. Tabi havanın aşırı sıcak olmasıda handikap oldu.
Kolum ilkine göre daha sakin ama ateş fazla oldu. Bol bol soğuk havlu uyguluyorum ve sıvı tüketiyorum. Hayırlısı ile geceyide geçirelim, Allahın izniyle yarına birşeyimiz kalmaz inşAllah 🙏🙏🙏🙏

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bacaklarında ağrı ve ateş yaptı, şuan hafif ateşim devam ediyor. Tabi havanın aşırı sıcak olmasıda handikap oldu.
Kolum ilkine göre daha sakin ama ateş fazla oldu. Bol bol soğuk havlu uyguluyorum ve sıvı tüketiyorum. Hayırlısı ile geceyide geçirelim, Allahın izniyle yarına birşeyimiz kalmaz inşAllah 🙏🙏🙏🙏
Bodrum virüsle değil birde yangınla uğraşıyor

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Herkese Merhabalar;
2.Dozdan sonra eklem ağrısı özlelikle bacaklarımda ve 37.5-38 arasında süren bir ateşim oldu;
Şuan ateşim çok şükür normale dödnü. (Ama havanında çok sıcak olması olumsuz etki oldu)

Ağrılarımda azaldı. Kolumda ilk aşıdan sonraya göre daha az acıdı. Şuan arada bir setlik hafif acıma var onun dışında ALLAHA şükür iyiyim.

Bol antikorlu ve ilerisi için yan etkisiz ve faydalı olmasını temenni ediyorum.

Aşından kaçmanın kimseye faydası olmaz!
Yaptırmaya özen gösterin aşılarınızı.

Herkese İyi Pazarlar.

• Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Herkese Merhabalar;
2.Dozdan sonra eklem ağrısı özlelikle bacaklarımda ve 37.5-38 arasında süren bir ateşim oldu;
Şuan ateşim çok şükür normale dödnü. (Ama havanında çok sıcak olması olumsuz etki oldu)

Ağrılarımda azaldı. Kolumda ilk aşıdan sonraya göre daha az acıdı. Şuan arada bir setlik hafif acıma var onun dışında ALLAHA şükür iyiyim.

Herkese İyi Pazarlar.
Bodrum’da virüs yangın nisirosta deprem nisiros Volkanik ada

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Herkese Merhabalar;

Herkese İyi Pazarlar.

Gecmis olsun, iyi atlatmissin. :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch