Aşı Bilgi Paylaşım Platformu 💉

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,798
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bende kararsızdım korkunun ecele faydası yok aldım geçtim ha şimdi ha sonra kaçış yok
Annem ile babam da oldu benim, ama ben kararsızım. Ha, zaten bir süre sonra tüm vatandaşlara zorunlu yaparlar ve illa ki oluruz ama şimdi olmak konusunda kararsızım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aslında tam da yoğunluk varken hemen olmak istemiyordum ama olsun da kurtulalım diyerek 11.12'ye (11.00 de vardı ama böylesi hoşuma gitti :A ) randevu aldım hadi hayırlısı. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sonunda ilk doz Biontech'imi oldum ve meraklısı varsa kısaca deneyimlerimi paylaşayım. Aşıyı olduktan sonra hafif baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadım. Belki aşıdan değil sabah aç açına güneşin altında yürümekten de olabilir orası muallak. :A Bir ara çok kısa süreliğine görüşüm de bulanıklaştı ama hastane bahçesinde oturup dinlenince kendime geldim. Ve o zamandan beri de (en azından şimdilik) hiçbir sorun çıkmadı yani endişesi olan varsa boşuna korkmasın gerçekten hiçbir şey yokmuş. :Z

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bugün oldum, tesadüfen oldum aslında. Abimi götürdüm, o olurken aile hekimimiz eğer randevu alıp da gelmeyen olursa akşam gel seni aşılıyım dedi. Akşamüstü aradı ve Biontech oldum, Sinovac olacaktım ama insan üzülüyor milli servetin heba olmasına, randevu alıp gelmeyince o aşıların dozu 20 dolar. Ülkenin ekonomik durumu ortada, sırf yazık olmasın diye Biontech oldum... Olan herkesin de antikoru bol olsun inşallah.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sonunda ilk doz Biontech'imi oldum ve meraklısı varsa kısaca deneyimlerimi paylaşayım. Aşıyı olduktan sonra hafif baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadım. Belki aşıdan değil sabah aç açına güneşin altında yürümekten de olabilir orası muallak. :A Bir ara çok kısa süreliğine görüşüm de bulanıklaştı ama hastane bahçesinde oturup dinlenince kendime geldim. Ve o zamandan beri de (en azından şimdilik) hiçbir sorun çıkmadı yani endişesi olan varsa boşuna korkmasın gerçekten hiçbir şey yokmuş. :Z
Aşı vurulan yerde ufak bir ağrı başladı ama onun dışında iyiyim şükür. :A

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Aşı vurulan yerde ufak bir ağrı başladı ama onun dışında iyiyim şükür. :A
İlk gün kaldıramadım kolumu ... Kardeşimde aynı durumu yaşadı.
Bizler hassas geçirdik ilk hünü hiç sorma.

Üşüme,titreme,hafif ateş ve kol ağrısı... 2. günden itibaren toparladım .
Umarım herkese bol bol antikor oluyordur.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Saol abla sanada şifa olsun abla.Hayırlısı olsun abla
Sinovacın etkisi az 25 te 1
------

İlk gün kaldıramadım kolumu ... Kardeşimde aynı durumu yaşadı.
Bizler hassas geçirdik ilk hünü hiç sorma.

Üşüme,titreme,hafif ateş ve kol ağrısı... 2. günden itibaren toparladım .
Umarım herkese bol bol antikor oluyordur.
Bende hiç bir etki olmadı @The_Erinch irlandada tavuk beyni yediğim için mi kanlı kanlı