Show Aşk Ağlatır - Dizi Yorumları

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Rüzgar'ın babasının Ada ile bir bağlantısı var ve bence babası :D
Bana da öyle geldi. Dizi bu yönde de güzel ilerleyebilir. Ama Ada ile Yusuf'u bu kadar imkansızlaştırmasınlar artık. Cidden karşılıklı çok iyi oynuyorlar. Onlar beraberken de dizi ilerleyebilir bence.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Abartı karakterleri hiç sevmem. Rüzgar'ın annesini gereksiz abartılı yapmışlar. İzlerken insanın kanalı değiştiresi geliyor. Fragmanda ada sakarlık vs yapacak diye gösterildi. Tamam dedik klişe konular işlenebilir ama ele alınma şekli farklı olması dolayısıyla. Bu bildiğin klişe gelişecek gibi. Umarım mahvetmezler diziyi.
Bu yorumunu şimdi gördüm. Sonuna kadar haklısın. Karakter çok kötü yazılmış.
Aslında bu kadın Avluda harika idi, bu dizide aşırı yapmacık duruyor. :D

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,949
Puanı
710
Bana da öyle geldi. Dizi bu yönde de güzel ilerleyebilir. Ama Ada ile Yusuf'u bu kadar imkansızlaştırmasınlar artık. Cidden karşılıklı çok iyi oynuyorlar. Onlar beraberken de dizi ilerleyebilir bence.
Ada ile Yusuf engel artık Yusuf o dağa çıkarsa engeli aşar fakat Yusuf'ta o yürek olmadığı için gidemez Nalan hanımı kıramaz

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ramo dizisiymiş o pardon bunu yazıyor sanıyordum. :A
Bu diziyi o uyarlayacak diye haberler çıktı hatta ben forumda Yelda Eroğlu yazıyor diye düzeltmeme rağmen kopya konular olunca hala Tayfun Güneyer yazıyor bazı konularda. :F :F

Ramo’yu da Yılmaz Şahin yazıyor. :A Bakalım Muhteşem Yüzyıl ve Kösem’den sonra başarılı olabilecek mi. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,773
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu diziyi o uyarlayacak diye haberler çıktı hatta ben forumda Yelda Eroğlu yazıyor diye düzeltmeme rağmen kopya konular olunca hala Tayfun Güneyer yazıyor bazı konularda. :F :F

Ramo’yu da Yılmaz Şahin yazıyor. :A Bakalım Muhteşem Yüzyıl ve Kösem’den sonra başarılı olabilecek mi. :A

Arkadaş konuyu daha önce açmak için kopyala + yapıştır yaptığından dikkat etmiyor öyle şeylere :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

Teşekkür ederim çünkü en ilk çıkan haberlerden hatırlıyordum. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür