94. Oscar Ödülleri Türkiye'de Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
images

Pazar gecesi 94. kez sahiplerini bulacak olan Oscar Ödülleri'nin Türkiye yayıncısı belli oldu.

Amy Schumer, Regina Hall ve Wanda Skyes'ın sunuculuğunu üstleneceği törene kısa süre kalmasına rağmen bu yıl nerede yayınlanacağının açıklanmaması akıllarda soru işareti bırakmıştı. Fakat son gelişmeye göre, töreni geçen yıl olduğu gibi bu sene de TRT 2'nin ekrana getireceği öğrenildi.

94. Akademi Ödülleri heyecanı Pazar 00.15'te başlayacak olan Oscar'a Doğru yayınının ardından 03.00'te ödül töreniyle devam edecek.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
TRT 2, Türkiye'nin en entelektüel kanalı, ki orada yayınlanacağı çok önceden de belliydi ve başka kanalın da yayınlaması beklenemezdi. TRT 2 gibi entelektüel bir kanal beklerdim ama yok. Gerçi televizyon kanallarının devri geçmeye başladı ama yine de o kanallar arasında TRT 2 parlıyor kültür sanat anlamında.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
4'te başlamıyor muydu genelde ya. Gerçi daha saatler ileri alınmamış oluyor sanırım dünyada, ondan dolayı 03:00'a rastlıyor olabilir. Bu sene biraz kararsızım izleyip izlememe arasında gidip geliyorum. (yüksek ihtimalle kazanacak filmden dolayı...) Ama 2013'ten beri süre gelen geleneğimi bozmayıp (2018 hariç...) izleyeceğim sanırım...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
4'te başlamıyor muydu genelde ya. Gerçi daha saatler ileri alınmamış oluyor sanırım dünyada, ondan dolayı 03:00'a rastlıyor olabilir. Bu sene biraz kararsızım izleyip izlememe arasında gidip geliyorum. (yüksek ihtimalle kazanacak filmden dolayı...) Ama 2013'ten beri süre gelen geleneğimi bozmayıp (2018 hariç...) izleyeceğim sanırım...
ABD saatlerini geri aldı.

• Beğendim
Reactions: MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Evet onu tahmin ettim. Biz sabit bırakıyoruz onlar alıyor. Mart 31'de sanırım ileri alınıyor tekrar. O da rastlamıyor Oscar'a. Neyse 3'te olması daha iyi. 2 saat izleriz 5'te biter, uyur uyanırız iş için de fena olmaz... :A
Hayır bu Cumartesi gecesi ileri alınıyor. Herzaman Mart ayının son Cumartesi gününü Pazara bağlayan gece yapılır :A
Nihayet 2 saat farkımız 1e inecek :A

Ayrıca ben takip etmeyeceğim. İş olduğu için başladığı saatte uykumda olurum :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayır bu Cumartesi gecesi ileri alınıyor. Herzaman Mart ayının son Cumartesi gününü Pazara bağlayan gece yapılır :A
Nihayet 2 saat farkımız 1e inecek :A

Ayrıca ben takip etmeyeceğim. İş olduğu için başladığı saatte uykumda olurum :A
Hadi ya bilmiyordum ben 31'i diye biliyorum. :A Niye öyle kaldıysa aklımda... :A Evet sen de rahatlayacaksın en azından saat farkı dengeleneceği için... :A

Ben yıllardır süre gelen geleneği bozmama adına izlerim gibi... :A Son 4 yıldır çalışmama rağmen yine kendimi ayarlayıp töreni izleyebildim... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,317
Puanı
1,060
Hadi ya bilmiyordum ben 31'i diye biliyorum. :A Niye öyle kaldıysa aklımda... :A Evet sen de rahatlayacaksın en azından saat farkı dengeleneceği için... :A

Ben yıllardır süre gelen geleneği bozmama adına izlerim gibi... :A Son 4 yıldır çalışmama rağmen yine kendimi ayarlayıp töreni izleyebildim... :A
Filme bu kadar özen gösteriyorsan Eurovision'a da beklerim... :A Müzikle aran nasıl?...:A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yaşlandık artık gece uyanıp bir şeyler izlemek zor geliyor. Bu yıl büyük ödül epey heyecanlı olacak ama sabah kalktıktan sonra tekrarını izlerim. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,317
Puanı
264
Trt 2 den böyle Bi girişim bekliyordum bu yılda. Çok iyi olmuş. Yıllardır izliyorum. Bu sene filmlere çok hakim olmasam da yine izlemeyi düşünüyorum.