90'lı Yıllarda Kanalların Reklam Jenerikleri ve Logoları

  • Konuyu başlatan Konuyu başlatan mrt-06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
eline sağlık :) çok kötü ya eski kanal jenerikleri falan :T:
 
Show'un bi jenerigi vardi o cok iyiydi ama bu paylasilan degil. Ya daha eski yada daha yeni. Logosu simdiki renkli haline gelmeden onceki muzigiydi sanirim 3-4 yil oncesine kadar Show radyodada o jenerik caliyordu. O cok iyiydi bana gore. Logosuda ankine gore daha guzeldi. Ben showu hic begenmiyorum su an ki haliyle. En iyi Kanal D'nin ki yillardir cizgisini koruyor.
 
kanal d nin jeneriği pek fazla evrim geçirmemiş diğerlerine nazaran

o deilde show tv nin jeneriğini görünce o zaman ki kırmızı noktalı yayınlar geldi aklıma tv de ilk defa bir kanalda erotik yayınlar vardı valla niye yalan söyliyeyim az beklemedik geceleri hep beklerken de o show un jeneriği aklımıza kafamıza kazınmış show un içi kırmızı olduğunda dünyalar bizim olurdu bir yandan da gözümüz kapıda gelen var mı diye kontrol ederdik bu işler gizli yapılınca zevki çıkardı ı:F
 
Show un program ve reklam jenerikleri efsaneydi. Çok basit olmasına rağmen kullanılan müzikler akılda kalıcıydı. Üstelik her programa farklı renk ve müzikte jenerik yayinlaniyordu.

Kanal D en az değişim gösteren kanal sanırım bu anlamda. Bu da oldukça hoşuma gidiyor.

Star TV nin o kirmizi ve kurdeleli jeneriği de en eğlenceli jeneriklerindendi.
 
Sarı mavi renkli tgrt en sevdiğim kanaldı.Bugünlerde en çok aradığım da tgrt günbatımı reklam jeneriği bu jenerik birçok kişi tarafından aranıyor bu jenerikte istanbul günbatımı manzarasında bir adam denize atlıyordu bu jeneriği hatırlayanlar var mı ?