90'lı Yıllarda Kanalların Reklam Jenerikleri ve Logoları

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
eline sağlık :) çok kötü ya eski kanal jenerikleri falan :T:

Ekrem2180

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Show'un bi jenerigi vardi o cok iyiydi ama bu paylasilan degil. Ya daha eski yada daha yeni. Logosu simdiki renkli haline gelmeden onceki muzigiydi sanirim 3-4 yil oncesine kadar Show radyodada o jenerik caliyordu. O cok iyiydi bana gore. Logosuda ankine gore daha guzeldi. Ben showu hic begenmiyorum su an ki haliyle. En iyi Kanal D'nin ki yillardir cizgisini koruyor.

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
kanal d nin jeneriği pek fazla evrim geçirmemiş diğerlerine nazaran

o deilde show tv nin jeneriğini görünce o zaman ki kırmızı noktalı yayınlar geldi aklıma tv de ilk defa bir kanalda erotik yayınlar vardı valla niye yalan söyliyeyim az beklemedik geceleri hep beklerken de o show un jeneriği aklımıza kafamıza kazınmış show un içi kırmızı olduğunda dünyalar bizim olurdu bir yandan da gözümüz kapıda gelen var mı diye kontrol ederdik bu işler gizli yapılınca zevki çıkardı ı:F

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,316
Puanı
264
Show un program ve reklam jenerikleri efsaneydi. Çok basit olmasına rağmen kullanılan müzikler akılda kalıcıydı. Üstelik her programa farklı renk ve müzikte jenerik yayinlaniyordu.

Kanal D en az değişim gösteren kanal sanırım bu anlamda. Bu da oldukça hoşuma gidiyor.

Star TV nin o kirmizi ve kurdeleli jeneriği de en eğlenceli jeneriklerindendi.

unbekannteperson

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
1
Sarı mavi renkli tgrt en sevdiğim kanaldı.Bugünlerde en çok aradığım da tgrt günbatımı reklam jeneriği bu jenerik birçok kişi tarafından aranıyor bu jenerikte istanbul günbatımı manzarasında bir adam denize atlıyordu bu jeneriği hatırlayanlar var mı ?