9 Ocak 2024 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .
Dün izleyecek bir şey olmadığından BBCS açayım dedim ama 5 dakika bile dayanamadım halı saha sahnesinden sonra. Şu an ekranda olan ve en iyi kadroya sahip olan dizilerden birisi ama hikaye yok.

Dün izleyecek bir şey olmadığından BBCS açayım dedim ama 5 dakika bile dayanamadım halı saha sahnesinden sonra. Şu an ekranda olan ve en iyi kadroya sahip olan dizilerden birisi ama hikaye yok.
Misal şu kadroyu ben Hudutsuz'da sadece Burak Sevinç, Burak Sergen, Mehmet Korhan Fırat ile beraber görmek isterdim

Gerçekten kadro konusunda kusursuz iş yaptı, Oktay abi, Ozan Akbaba, Levent Özdilek, İsmail Demirci, Burak Çelik, Ragıp Savaş yani bunlarla Bahadır dizisini yapsaydı 7-8'i çoktan görmüştük

Ama yani olmuyor EDHO'nun kopyasını bile CTRL + C yapıp CTRL + V'ye basacakken onu da yapamıyorlar @batuhankaralar @eemre 😂

Salı günü, içi geçmiş dizilerin toplanma günü gibi. Final tarihi belli olan Aile, niye üçüncü sezon onayı verildiğini anlamlandıramadığım Üç Kız Kardeş ve ikinci sezon ile içi (konu olarak) boşalan Ben Bu Cihana Sığmazam. Üçününde içi geçmiş, pörsümüşler artık.
Dizi furyasında şuan yayınlananmaya devam eden; Ateş Kuşları, Ben Bu Cihana Sığmazam, Üç Kız Kardeş ve Dilek Taşı neden nasıl devam ediyor anlamıyorum.

Bundan bir 10 yıl öncesi olsa bu 4 dizininde sezonun ortasına kadar yayınlanması imkansızdı. Biletlerini kesip çoktan dizi çöplüğüne postalanmışlardı.

Son düzenleme:
BBCS diğer yapımlara göre reyting olarak iyi durumda. 4-5 reyting alan bir dizi rahatlıkla devam eder.

Salı çok dengeli bir gün oldu. Herkesin oranı az çok belli. Bu şekilde sezon sonuna kadar giderler. Seneye bu günde yayınlanan dizilerin değişeceğini düşünüyorum.

BBCS diğer yapımlara göre reyting olarak iyi durumda. 4-5 reyting alan bir dizi rahatlıkla devam eder.
Baktığın zaman öyle görünüyor. Ancak bu kadar tutarsız oranlar alan yapımlar genelde çok beklemeden bitirilirdi. Bu dönemdeki kanal sahiplerine denk geldikleri için şanslılar.

Bütçe önemli kanal bir diziye çok para veriyorsa beklentiler yükselir misal Kuruluş gibi diziler 4-5 reytingle devam edemez ama daha küçük diziler devam edebilir.
BBCS'ye baktığımda fiyasko bir iş görüyorum o kadro en az 7+ reytinglerle kanala para kazandırır.

Reactions: Alemdar
Bırak 7'yi atv 6+ görseydi sevincinden ölürdü... EDHO'nun ekmeğini BBCS yiyor olan izleyicilere oldu kimse kusura bakmasın. Biz yine Bahadır'ın kaleminden çıkanı izliyoruz ama atv EDHO'nun ona getirdiği serveti bu sezon BBCS'ye harcıyor. Ama sezon sonu bitirilir. Dahası gelmez, Oktay Kaynarca kendi bacağına sıktı

Hala aklım almıyor 6 sezon'da en yüksek sezon ortalamasını almıştı sürekli bütün gruplarda 8-9+ alıyordu bir anda hem kanal hem yapımcılar fazla egolu oldu diziyi bitirdiler oysa 7 sezon en iyi kadroya sahipti eminim ki total ve abc1'de 10 reytingle giderlerdi.

Aga son sezon ortalama 9'du, dizi sezon ortasında 10-11 arası gitti hatta Şubat ayında Masumlar Apartmanı'nı TOTAL'de geçmeye başlamıştı

Yedinci sezon bambaşka olacaktı
Yapımcı minnet eylemem davul bende dedi kanal da davulun tokmağı bende dedi ...