'9 Kere Leyla' Filminin Fragmanı Yayınlandı! | Netflix

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1605683449086.jpeg

Ezel Akay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Netflix’te yayınlanacak olan 9 Kere Leyla’nın fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu ve Fırat Tanış’ın yer aldığı film, tekdüze evliliğinden sıkılan iş adamı Adem'in kısa zamanda aşık olduğu Nergis adlı genç kadınla evlenebilmek için eşi Leyla'yı 9 kez öldürmeye çalışmasını anlatıyor.

9 Kere Leyla, 4 Aralık’ta Netflix’te.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fragmanı izlemeyeceğim, tüm heyecan ve eğlence filme kalsın. Büyük bir merakla bekliyoruz, çok az kalmış. :Z

Bu arada şimdi fark ettim de Mank ile aynı gün gösterime giriyormuş. Vicdansız Netflix farklı haftalara koysaydın ya hangisini ilk izleyeceğiz şimdi. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fragman çok eğlenceli olmuş, ben dram yönü de vardır sanıyordum ama komedi ağırlıklıymış. Haluk Bilginer ve Demet Akbağ gibi iki efsane ustayı izlemek çok keyifli olacak. :Z

Elçin Sangu ve Fırat Tanış'ın yanı sırada Alican Yücesoy da kadrodaymış, fragmanda tanıyamadım bir an. Merakla bekliyoruz.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ticari gösterim için hazırlanan fragmandan daha iyi ve eğlenceli olmuş. Tabii klasik bir komedi filmi beklememek lazım absürd tarafları da var. Gerçi olmasa bile izlerim zaten bekliyoruz. :Z

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Harika bir iş geliyor. Uzun zamandır beklediğim bir projeydi. Bekliyorum. İlk gün için yerimi aldım.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy