Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Çarkıfelek | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Evet basit. Daha önce her yaz yapılan sahte sevgili konulu dizilerin oyuncu ve isim değiştirmiş hali. Diğer diziler için tartışabiliriz ama bu dizi direkt basit yani uzatmaya bile gerek yok. :A

Ben de salıya alınabilir diyorum zaten ama salı günü Menajerimi Ara, Hekimoğlu, Masterchef derken çok AB işi var ve izlenmesi mümkün değil yani çok daha kötü zarar eder. En azından çarşamba düşse bile karizmayı bu kadar çizdirmez bence. Zaten düşük giderse elde yeni diziler var bitirip onlardan birini koyar ama hakkı olan gün Öğretmen'in elinden alınmasın bir zahmet.
Salı olursa Öğretmen Hekimoğlu'yla birlikte kendini ateşe atar.

• İlginç
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kesinlikle, ben de öyle düşünüyorum. FOX'un hafta sonu, pazartesi ve perşembe akşamları garanti dolu günleri. Acaba 'Baraj' dizisi bekleneni veremezse aynı yapım şirketinin diğer dizisi 'Öğretmen' salıya gelir mi? Mantıklı olur bence?
Öğretmeni salı gününe koymaktan daha büyük bir intihar yok.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çarşamba da fazla şansı yok, 8-9 reyting alan bir dizi yerine 3-4 reytinglik diziyi kanal tercih eder mi? Bilemiyorum.
Salı hiç olmaz ayrıca öğretmen fragmanı ile ilgi çekmişti yine aynısını yapıp reyting kazanabilir ayrıca ekime kadar neler olur bilinmez. Keşke Bay Yanlış ile günleri tam tersi olsaydı. Kanal için bu kötü oldu.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
La amma tartışmışsınız... Öğretmen zaten son zamanlarda sıkıyordu izlenmeyeceği baraj gibi kesin bir dizi hangi günde olursa olsun bitecek.Ben asıl bay yanlışı merak ediyorum bakalım napcak