9. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ERS_6345-1300x867.jpg

2021'in en iyilerinin ödüllendirildiği 9. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri'nde kazananlar belli oldu.

Televizyoni sinema ve müzik dünyasının en iyi isimlerinin ödüllerine kavuştuğu, sunuculuğunu Sergen Deveci ve Zeynep Koçak'ın üstlendiği gecede 'Masumlar Apartmanı', 'Kuruluş: Osman' ve 'Aşk 101' üçer dalda ödül alırken birbirinden renkli anlar da objektiflere yansıdı.

İşte kazananlar:
  • En İyi TV Dizisi: Masumlar Apartmanı | TRT 1
  • En İyi TV Kadın Oyuncusu: Ezgi Mola | Masumlar Apartmanı
  • En İyi TV Erkek Oyuncusu: Burak Özçivit | Kuruluş: Osman
  • En İyi TV Yardımcı Kadın Oyuncusu: Merve Dizdar | Masumlar Apartmanı
  • En İyi TV Yardımcı Erkek Oyuncusu: Nurettin Sönmez | Kuruluş: Osman
  • En İyi Romantik-Komedi Dizisi: Sen Çal Kapımı | FOX
  • En İyi Kadın Oyuncu (Romantik-Komedi): Hande Erçel | Sen Çal Kapımı
  • En İyi Erkek Oyuncu (Romantik-Komedi): Kerem Bürsin | Sen Çal Kapımı
  • En İyi Dijital Medya Dizisi: Aşk 101 | Netflix
  • En İyi Kadın Oyuncu (Dijital): Alina Boz | Aşk 101
  • En İyi Erkek Oyuncu (Dijital): Kubilay Aka & Mert Yazıcıoğlu | Aşk 101

• En İyi Yarışma Programı: Survivor | TV8
  • En İyi Gündüz Kuşağı Programı: Esra Erol'da | ATV
  • En İyi Moda, Güzellik ve Sağlık Programı: Çağla ile Yeni Bir Gün | FOX
  • En İyi Haber Programı: Cüneyt Özdemir | Youtube
  • En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol | TRT Spor
  • En İyi Kadın Sunucu: Esra Erol
  • En İyi Erkek Sunucu: Acun Ilıcalı
  • En İyi Kadın Haber Sunucu: Dilara Gönder | Show TV
  • En İyi Erkek Haber Sunucu: Cem Öğretir | ATV
  • Yılın Yükselen Yıldızı: Miray Daner & Hafsanur Sancaktutan
  • Yılın Yükselen Genç Yıldızları: Nilsu Berfin Aktaş, Aslıhan Karalar, Onur Seyit Yaran
SİNEMA
  • En İyi Film: Nasipse Adayız
  • En İyi Erkek Oyuncu: Ercan Kesal | Nasipse Adayız
  • En İyi Kadın Oyuncu: Dilan Çiçek Deniz | Yarına Tek Bilet
  • En İyi Film Yönetmeni: Umut Evirgen | Kimya
Ödüllerin tamamına ve tüm fotoğraflara şuradan ulaşabilirsiniz.

DSC_0321-1300x868.jpg

ERS_6716-1300x867.jpg

DSC_0432-1300x868.jpg

DSC_0465-1300x868.jpg

• Beğendim
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Buralar daha çok en popüler olmuş, yeteneksiz başroller, saçma dizi. Halbuki bu yaz çok da başarısız oldu ama. :A

En İyi Romantik-Komedi Dizisi: Sen Çal Kapımı | FOX
En İyi Kadın Oyuncu (Romantik-Komedi): Hande Erçel | Sen Çal Kapımı
En İyi Erkek Oyuncu (Romantik-Komedi): Kerem Bürsin | Sen Çal Kapımı

• Sinir Bozucu
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,486
Puanı
1,060
MA düşman çatlatmış yine. :A Tebrikler yılın dizisine. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Doğru adreslere gitmiş çoğu. Başarışı buldım

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Konuda o kadar isim yazıyor ama Ezgi Mola ve Merve Dizdar dışında hak edilmiş bir tane ödül bile yok. Ya siyasi duruma ya da ergenlerin favorisi olmaya göre ödül veriliyor adaleti ara ki bulasın.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ne demek Gülben yardımcı oyuncu/karakter? Akıl var mantık var Allah aşkına. :T:
Bazı başka ödül törenlerinde de aynı filmden iki insanın önünü açmak için başrollerden birini yardımcı oyuncu dalına falan koyuyorlar. Mesela ben de kendi ödülümde aynı şeyi yapmıştım ama burada Ezgi'ye de verdikleri için ikisine paylaştırabilirlermiş. Neyse Altın Kelebek'te ikisi de alır en iyi kadın oyuncuyu. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
İlk 15 bölümünü izlemişti zaten. Bir kaç önce kendi etkinliğinde de aynısını yapmıştı üstelik. :A @Aserat
------

Bazı başka ödül törenlerinde de aynı filmden iki insanın önünü açmak için başrollerden birini yardımcı oyuncu dalına falan koyuyorlar. Mesela ben de kendi ödülümde aynı şeyi yapmıştım ama burada Ezgi'ye de verdikleri için ikisine paylaştırabilirlermiş. Neyse Altın Kelebek'te ikisi de alır en iyi kadın oyuncuyu. :A
Altın Kelebek 40 yılda bir objektif olmakla kalmayıp mantıklı bir karar verecek desenize. :A @Forumdash

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk 15 bölümünü izlemişti zaten. Bir kaç önce kendi etkinliğinde de aynısını yapmıştı üstelik. :A @Aserat
13 :A Benim etkinliğimi hala bu kadar iyi hatırlıyor olman da güzel. :A
------

------

Altın Kelebek 40 yılda bir objektif olmakla kalmayıp mantıklı bir karar verecek desenize. :A @Forumdash
Asıl objektiflik görmek istiyorsan Haziran'da 8. Aserat TV Ödülleri'ne bekliyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
------

Kime neyi anlatıyorsam demek:A:A
Hayır yine ezgiyi en iyi kadın yapacakalr:T: Ama gecen senenin dizisi en iyilere girmemesi gerek yani girebilir ama çok öne çıkmamalı:A Yeni dizilerden kimse de yok:F:F Off delircem kaldı ödül ezgiye:F

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060

Hayır yine ezgiyi en iyi kadın yapacakalr:T: Ama gecen senenin dizisi en iyilere girmemesi gerek yani girebilir ama çok öne çıkmamalı:A Yeni dizilerden kimse de yok:F:F Off delircem kaldı ödül ezgiye:F
Ezgi de haketmiyor değil hani. Ama bence de Gülben > Safiye. Net. :A

Asıl objektiflik görmek istiyorsan Haziran'da 8. Aserat TV Ödülleri'ne bekliyoruz. :A
2 sene boyunca Jet Sosyete'ye bol keseden ödül dağıttın 'şey'den mi bahsdiyorsun? :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Altın Kelebek jürisinden biri böyle yazmıştı yani yeterince belli etmişler bence. Bir de artık yapışık ikiz gibi oldular o yüzden orada da ikisine birden vermeleri şaşırtmaz. :A

Jüri olarak bizi çok zorlayan kategorilerin başında en iyi yarışma, en iyi erkek ve kadın oyuncu ile en iyi şarkı vardı. Resmen ter döktük...
Ve çok garip ama bu saydığım kategorilerin bazılarında jüri oy birliğiyle aldı kararını. Hatta şu sürprizi de söyleyeyim, bazı kategorilerde ödüller 2 isme gitti.
Yani ödüller paylaştırıldı...
------

2 sene boyunca Jet Sosyete'ye bol keseden ödül dağıttın 'şey'den mi bahsdiyorsun? :A
Bu sene Masumlar Apartmanı'na vereceğim en iyi komedi dizisini merak etme. :A Öyle absürd ve alakasız şeyler oluyormuş ki anca komedi diyebiliriz. :A

• Üzücü

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Altın Kelebek jürisinden biri böyle yazmıştı yani yeterince belli etmişler bence. Bir de artık yapışık ikiz gibi oldular o yüzden orada da ikisine birden vermeleri şaşırtmaz. :A

------

Bu sene Masumlar Apartmanı'na vereceğim en iyi komedi dizisini merak etme. :A Öyle absürd ve alakasız şeyler oluyormuş ki anca komedi diyebiliriz. :A
F**ah Abdullah sağolsun, dizinin içinden geçti kendisi. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Ben ezgiyi Canım Ailemden beridir severim, takip ederim o yuzden onu Safiye olarak değil Ezgi olarak izliyorum:F Karekteri pek giydiğini düşünmüyorum ki kendisi de her rop. verdiğinde ben de safiye gibiyim diyip duuryor:F

------

En iyi şarkıda nasıl ter dökebilip vicdan rahatlattılar :F

• Güldürdün
Reactions: kerem