8 Mart Dünya Kadınlar Günü!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
1583616354043.png

Bir elmanın yarısı nasıl eşitse hayattada öyle eşit olmalıyız.
Biz varsak sizde varsınız.
Hayatta eşitiz;biriz ve birlilkteyiz.
Size gösterilen şiddet;cinayet eylemleri;hor görülme hepsi adına kendi cinsim adına özür dilerim.

Hayatta ki varlık nedeni olan tüm Kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü Kutlarım.

Fav10 Forum Ailesindeki Tüm KADIN Üyelerimizin bu özel günü kutlu olsun.
Birgün değil; her zaman...

iYİ Kİ VARSINIZ!

1583616525667.png

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bir erkeği eğitirseniz,bir adamı eğitirsiniz; Bir Kadını eğitirseniz,bir kuşağı eğitirsiniz.
*Brigham Young *

• Harika
Reactions: Angelica

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
O kavramla kadını üretmeye, çalışmaya ve ekonomik bağımsızlığa teşvik var. Birilerini rahatsız ettiği için emekçi kısmı atılıyor genellikle. Ama yanlış, zaten 8 Mart'ın kutlanma amacı kadının çalışma hayatı ve eşitlik mücadelesi üzerine kurulu.
Negative tarafından bakmayalım. Bu bilinçli olarak yapılmış birşey değil. 10 yıllardıd kutlanıyor ve gitdikçe genele hitap etmeye başlamış. Yani bir nedenle o kısmın çıkartılması falan saçma bence.

• Beğendim
Reactions: blacklion

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Umarım onlara bir gün değil her gün değer gösterilmesi gerektiğinin anlaşılmaya başladığı, kadın cinayetlerinin yok olmaya yüz tutacağı, dünyayı güzelleştiren kadınların yüzünün güleceği bir yıl olur. Forumdaki kadınların da gününü kutluyorum. :bhr: @Çiğdem @Dosi @vadikızı

Son olarak Gizem Özpamuk'un o unutulmaz çıkışını da buraya bırakalım. :bhr:

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Dosi and Hazem