''8. Gün'' Yayın Tarihi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

''8. Gün'' Yayın Tarihi Belli Oldu!

790c246a-9d53-408c-a9e1-a467b79be916-1024x724-1024x724.jpg

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''8. Gün''ün yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın yaptığı, kadrosunda Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Sermet Yeşil, Gökçe Yanardağ ve Pınar Göktaş'ın yer aldığı dizi pazartesi başlıyor.

''8. Gün'' ilk bölümüyle pazartesi 20.00'de ATV'de!

Orijinal formatta oku

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
FOX'un hiç şansı kalmadı, az önce reytingleri yorumladım ATV neyi bekliyor diye. Bir an bunu gördüm vallahi. :D

Yasak Elma'nın tutması imkansızlaştı. :(

Bu dizinin Çukur ve Söz'le aynı kitlesi önce onlarla mücadele etsin. :A Yasak Elma yeni bir soluk getirecek çakma aksiyon dolu Pazartesi'ye. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Çukur ile karşı karşıya mı gelecekler yani? İzlemem o zaman. Perşembe yada Cuma yayınlanmalıydı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ATV sen nasıl harika bir kanalsın. Perşembe olur diyenlere inat hep pazartesi olacağını savunmuştum çünkü tek boş gün buydu ve senelerdir elinde tuttuğu günü Masum Değiliz gibi iddiasız bir diziyle kaybetmek istememesi çok normal. Kanatsız Kuşlar 5 reyting alıyordu ve inatla bitecek deniliyordu ama sonuç ortada.

Önce @Dosi ve @offensive'e selam gönderiyorum ve ardından ATV'nin ne kadar muhteşem olduğunu tekrarlayarak pazartesi akşamını merakla bekliyorum. Günü zor gibi görünebilir ama ben özellikle AB'de ilgi çekeceğine inanıyorum. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060
pzartesi çok zorlu bi gün bakalım neler olucak

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ATV sen nasıl harika bir kanalsın. Perşembe olur diyenlere inat hep pazartesi olacağını savunmuştum çünkü tek boş gün buydu ve senelerdir elinde tuttuğu günü Masum Değiliz gibi iddiasız bir diziyle kaybetmek istememesi çok normal. Kanatsız Kuşlar 5 reyting alıyordu ve inatla bitecek deniliyordu ama sonuç ortada.

Önce @Dosi ve @offensive'e selam gönderiyorum ve ardından ATV'nin ne kadar muhteşem olduğunu tekrarlayarak pazartesi akşamını merakla bekliyorum. Günü zor gibi görünebilir ama ben özellikle AB'de ilgi çekeceğine inanıyorum. :Z
Sana inadına yapıyordum yoksa bana en uygun gün pazartesi demiştim :A
Perşembeleri genelde spora gittiğim için çok sevindim pazartesi olmasına :Z
Bende @Forumdash a selamlarımı yolluyorun:A
Aşk ve Mavi'ye göz dikmişti bugün için :A
Pazartesileri dizisiz kalmayacağım :oley:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zirve hedefleri yokmuş ozaman niye boşuna yorulucaklar :A :A :A @eskici @Yiğitt @Aserat
Ne güzel devletin bile komplo teorisi yürttüğü diziyi harcadı kanal :T: Neyse artık puhudan bakarım:(

Sana inadına yapıyordum yoksa bana en uygun gün pazartesi demiştim :A
Perşembeleri genelde spora gittiğim için çok sevindim pazartesi olmasına :Z
Bende @Forumdash a selamlarımı yolluyorun:A
Aşk ve Mavi'ye göz dikmişti bugün için :A
Pazartesileri dizisiz kalmayacağım :oley:
Cumaya bambaşka soluk getirecektik:T: atv'ye sızmışlar yada atv sızmış:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,835
Puanı
1,060

19 mart pazartesi haberi doğruymuş bak Eray konuşmuştuk ya senle:D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
FOX Adı Zehra'dan sonra yine çuvallayacak açık ve net. 20 Mart sabahını sabırsızlıkla bekliyorum. :Z
Adı Zehra'ya laf ettiğin için harika atmadım mesajına :bağır: Reytingimiz iyi :D
Avatar harika :A ikinci bölümde netleşir
@xBUGRAx sende 8. güne laf etme. arada kaldım böyle :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne güzel devletin bile komplo teorisi yürttüğü diziyi harcadı kanal :T: Neyse artık puhudan bakarım:(

Cumaya bambaşka soluk getirecektik:T: atv'ye sızmışlar yada atv sızmış:A

FOX Adı Zehra'dan sonra yine çuvallayacak açık ve net. 20 Mart sabahını sabırsızlıkla bekliyorum. :Z

Pazartesi akşamlarının kalite zirvesinde olacağız o yeter. :Z
Netten bile izlense 1 gün 3 dizi izlemek çok fazla oyüzden Çukur Söz izlemeye devam ederim bu diziyi eliyorum malesef :A :A :A