''8. Gün'' Yayın Tarihi Belli Oldu!

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sonraki bölümler de yüksek gitmeyecek zaten. :A

İnsanların yıllardır pazartesi akşamı ATV'yi izleme alışkanlığı var üstelik yarın tanıtımları 18 reytinglik dizinin reklam aralarında yayınlanacak. Kısacası bas bas tutmaya geliyorum diyor. :Z

Bu dizi senin tarzın değil Burcu için katlanacaksın zaten önemi yok tutmasının. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
ATV sen nasıl harika bir kanalsın. Perşembe olur diyenlere inat hep pazartesi olacağını savunmuştum çünkü tek boş gün buydu ve senelerdir elinde tuttuğu günü Masum Değiliz gibi iddiasız bir diziyle kaybetmek istememesi çok normal. Kanatsız Kuşlar 5 reyting alıyordu ve inatla bitecek deniliyordu ama sonuç ortada.

Önce @Dosi ve @offensive'e selam gönderiyorum ve ardından ATV'nin ne kadar muhteşem olduğunu tekrarlayarak pazartesi akşamını merakla bekliyorum. Günü zor gibi görünebilir ama ben özellikle AB'de ilgi çekeceğine inanıyorum. :Z
Avatarini beğenmedim. Stara dön .

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Tutacagini pek sanmiyorum. Yasak Elma daha basarili gidecektir bence. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok doğru bir gün seçimi olmuş, Çukur'u geçme şansı yok ama şuan düşüşte olan Söz'ü AB ve ABC1'de geçebilir dizi senaryosuna bağlı olarak. İlk bölümüne şans vereceğim.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Zirve hedefleri yokmuş ozaman niye boşuna yorulucaklar :A :A :A @eskici @Yiğitt @Aserat
Ne olacağı belli olmaz :A

1 Günde 3 dizi olmaz bu dizi dediğim gibi zirve hedeflemiyor @eskici Pazartesi olsun diyordu oturup tek başına izlesin :A :A :A
İzlerim tabi en iyi güne koymuşlar :A

Olmak ile olmamanın arasında kaldım, @eskici baksın bir de.))
Olmuş başkanım olmuş :A