Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Reyting sonuçları belli oldu!
Tüm gruplarda 'Masumlar Apartmanı' yine zirvede!

screenshot-4-z553.jpg

5C73fH.jpg

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Hekimoğlu yine topal bir şekilde devam ediyor. Ne final yapacak oranları var ne de rahatlayacak. Survivor gelene kadar bu şekil devam edecekler gibi.

MA dün akşamki fırtınadan sonra totalde 14 civarı olur diye bekledim ama yine de ortalamasının üstüne çıkmış. Kitabı okuyanlar sinirli ama ne hikmetse reytinglere yansımıyor bu.

EDHO'nun maşallahı var. Şu Bahar olayları geri planda kalıp masa olayları ön plana çıktıkça daha da yükselecektir.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hekimoğlu en azından düşmesin de yeni yılı görsün dünkü bölüm Total artar diyordum ama düşmüş. Haftaya umarım artar. Fragmanlar geçen seneki kadar ilgi çekici değil. Tekrarı da maalesef kanalın yeni dizileri olduğu için verilmiyor pek. Bari başlar başlamaz reklama gitmese.

Güldür Güldür Show Masumlar Apartmanı skeci etkisiyle 4'ü geçmiş.

Onun dışında diğer diziler aynı zevksiz bir gün rekabet açısından.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı AB'de geçen haftaya aynı reytingi almış. Bu tarz durumlara çok şaşırıyorum 0.01 bile olsa hiç mi düşmez veya yükselmez. :A

Hekimoğlu ABC1'de yine düşmüş. :( Ama böyle zor bir günde AB'de 5. olması elini güçlendiriyor o yüzden ufukta final tehlikesi olduğunu düşünmüyorum.