BluTV 7Yüz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Çok güzel bölümdü, doyamadım ben bölümü izlemeye. Genco Erkal döktürmüş, keşke biraz daha izleyebilseydik. Tilbe Saran'ı görünce çok mutlu oldum, bir insanın sesi bu kadar huzur verebilir mi? Tilbe Saran konuşsun, biz dinleyelim...
Hayatının son günlerinde olan Serhat isimli yaşlı bir adamın hikayesini gördük. Karısını kaybetmiş, oğlunu da kaybetmiş. Bölüm aslında altında çok güzel mesajlar da veriyor. Geç kalmamak, affetmek, dinlemek, dinlemeden yargılamamak... Daha birçok şey. Son sahne çok etkileyiciydi.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Altı bölüm içerisinde en az sevdiğim bölüm oldu diyebilirim, tabi yine de güzeldi sıkmadan izlettirdi kendini. Belçim Bilgin'i daha fazla dijital işte görebiliriz, çok yakışıyor. İzlemeyi de özlemişim. Bölümün konusuna çok ısınamadım...
Teknolojinin bizi takip ettiğini, çiftlerin daha önce nerelerde, kaç kez karşılaştığını göstermeyi amaçlayan bir bölüm olmuş. Çifte de hikayesine de pek ısınamadım ama izlettiren bir bölümdü yine.

Rıdvan amcanın evine yerleştiler, görünce yüreğim burkuldu bir an... 7Yüz Apartmanı da gülümsetti.

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Yedi bölümlük diziyi dün gece itibariyle tamamladım. Gerçekten çok güzel bir iş olmuş, her bölümde farklı bir şeyler denenmeye çalışılmış ve sanki bir film izliyormuşuz gibi his yarattı. Çekimler, oyuncular çok iyiydi. Keşke daha erken izleme şansı bulsaymışım...

Son bölüm de güzeldi bence, diğer bölümlere göre bir alt basamak kalsa da hikaye olarak Dolunay Soysert ve Serkan Altunorak'ı izlemek çok keyifliydi.

Bölüm sıralamamı da yapayım:
1>5>4>2>3>7>6

• Beğendim