Bu akşam ne izliyorsunuz/izlediniz?

• Benim Hayatım | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total ve ABC1'de 'Teşkilat', AB'de 'Yargı' zirvede!

FOX'un yeni dizisi 'Elbet Bir Gün' ilk bölümüyle Total'de 10, AB ve ABC1'de 8. oldu.

screenshot-1-efLq.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
TV orucum yüzünden kafayı yemek üzereyim, inş cuma-cumartesi Elbet Bir Gün izleyeceğim. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yargı' üç grupta da düşmüş ama oranları hala çok iyi tabi, artık kitlesi oturdu. Böyle inişler çıkışlar normal kabul edilebilir, üstelik AB zirvesini de ele geçirmiş. Tüm ekibe kocaman tebrikler! :X

'Teşkilat' da düşüş yaşamış bu hafta ama tabi oranları çok iyi, kitlesi oturmuş işlerden biri. İnişleri çıkışları artık normal. İki grubun zirvesi hala kendisinde. Tüm ekibe kocaman tebrikler!

Pazar zirvesi 'Yargı' ve 'Teşkilat' arasında gidip gelecek gibi görünüyor.

'Elbet Bir Gün' ortalama bir başlangıç yapmış, ben daha iyi açılış yapar diyordum. Umarım yükselir de ilgi görür, bu dizi tutsun bari...

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Elbet Bir Gün ortalama başlamış. Kadın izleyiciye göre dizi yok pazar, bu yüzden özellikle totalde 5 civarında alabilir bence.

Yargı ve Teşkilat - Kardeşlerim ve Gönül Dağı bu 4 dizi hafta sonuna ambargo koymuş, kendi aralarında sezon sonuna kadar yarışırlar. :A O yüzden başka dizilerin maalesef hafta sonu şansı çok az..

Benim Hayatım bence yaz olsa bi nebze iyi giderdi de, sezon içi çok vasat kalmış. Daha 2-ci bölümde çökmüş. 4-cü bölümde de final yapar. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,324
Puanı
860
Yargı tüm gruplarda düşüş yaşamış düşüş bile denilmeyecek bir düşüş :love1: :Z

Elbet Bir Gün 2 güçlü rakibine karşı ortalama bir açılış yapmış umarım yükselir tutmasını çok istediğim bir iş :Z :bhr:

Benim Hayatım yalan olmuş :A Star'ın durumu ortada rahat 10 bölümü görür :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Benim Hayatim pazarlık bir dizi değil diğer günlerde de düşük oranlar alabilirdi ama baştan gün kurbanıydı dizi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Benim Hayatım' dizisini tamamen unutmuşum, maalesef tutmayacağı çok belli bir projeydi. Kanal keşke daha iddialı bir işle gelseydi, ikinci bölümden epey düşmüş. İleri haftalarda daha da düşer gibi...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Yargı yine çok iyi gitmiş ve AB zirvesini geri almış uzun uzun yorumlamaya gerek yok bence. :Z

Teşkilat gelecek hafta yeniden itinayla AB'de de zirveye aldırılır bekleyip görelim. :)

Benim Hayatım'ın başlaması bile hataydı. Boşa para, emek ve zaman israfı.

Elbet Bir Gün FOX'un önceki iki pazar dizisinden bir tık daha iyi başlamış. Yargı ve Teşkilat izlemeyenleri çekecek üçüncü bir işe ihtiyaç var eğer tekrarları bol verilirse o boşluğu doldurabilir.