7-13 Ocak 2019 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
iki mesajada buradan cevap vereyim. Zaten sayaç bol keseden veriyor, fazladan 1 mesaj sayım daha olmasın :A
Galiba ne düşundüğünü anladım ama alakası yok :A O son açıkladığın mesajda da mevzuyu uzatmama adına sana haklısın diyerek konuyu kapatmıştım yoksa hak verdiğimden değil. Sende hak verdiğimi sanıp havaya girmiştin bir sonraki mesajda :F Ne halin varsa gör aman :A :A

Aslında niçin diss almanı istiyorum bende bilmiyorum :F Bir yanım sana kıyamıyor ama diğer yanım seni sinir edip kıymak istiyor :A:A bakalım hangisi ağır basacak :A

alttaki mesaja gelince diss sayısı seninkinden az olan yarışmacılarımız var. Senin kendi halinde takılan, az diss alan imajın o karanlık geceden sonra yok oldu :A
Aslında havaya falan girmedim ve o mevzunun da uzayacak bir tarafı yoktu her şey ortadaydı yani. :A Hak verip vermemeni de kafaya takmadım benim kafamda geçenleri açıkladım sonuçta. En sonunda yaptım bunu yani. :A Ne halim varsa görüyorum zaten ne diyim. :A

Sen bilmiyorsan ben hiç bilmiyorum ama canın saolsun bee. :A İster öv ister döv bir şey fark etmez ben de bir şey yapamıyorum sana. :A (Zaten yapmışım yapacağımı çaktırma. :A :A)

Hiç hatırlatmasaydın keşke bu durumu. Bak yine kanım dondu... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
3 paragrafa diyecek 3 sözüm var:
1.
Aslında havaya falan girmedim ve o mevzunun da uzayacak bir tarafı yoktu her şey ortadaydı yani. :A Hak verip vermemeni de kafaya takmadım benim kafamda geçenleri açıkladım sonuçta. En sonunda yaptım bunu yani. :A Ne halim varsa görüyorum zaten ne diyim. :A
:thumbsdown:

2.
Sen bilmiyorsan ben hiç bilmiyorum ama canın saolsun bee. :A İster öv ister döv bir şey fark etmez ben de bir şey yapamıyorum sana. :A (Zaten yapmışım yapacağımı çaktırma. :A :A)
:praying:

3.
Hiç hatırlatmasaydın keşke bu durumu. Bak yine kanım dondu... :A
:handok: :Z

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Dosi ben 1 diss atarsın 100'de tamamlarım diyordum 2.yi atman işi bozdu. İlk defa diss almak için bilinçli şekilde kışkırtıcı mesajlar yazdım ama iki diss atman olmadı. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi ben 1 diss atarsın 100'de tamamlarım diyordum 2.yi atman işi bozdu. İlk defa diss almak için bilinçli şekilde kışkırtıcı mesajlar yazdım ama iki diss atman olmadı. :A :A
Ben dissleri geçici atarım genelde, ne çabuk unuttun :A Ama senin 99 dissinden 1 tanesi bana ait ve haketmiştin onu. Aslında evet buradada hak ettin ama ben kendi yerime attırırım birine bir iddia vs birşey vesilesiyle :A Borcum olsun yani :A ve dissi almak için kışkırtma bahanesiyle gelme. Yemedim bu detayı :D
ve deyip devamını yazmamam daha iyi olacak :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ben dissleri geçici atarım genelde, ne çabuk unuttun :A Ama senin 99 dissinden 1 tanesi bana ait ve haketmiştin onu. Aslında evet buradada hak ettin ama ben kendi yerime attırırım birine bir iddia vs birşey vesilesiyle :A Borcum olsun yani :A ve dissi almak için kışkırtma bahanesiyle gelme. Yemedim bu detayı :D
ve deyip devamını yazmamam daha iyi olacak :D
İyi tanıyorsun beni, yemeyeceğini de tahmin etmiştim. :A Ve evet hak ettiğimi de biliyorum. :A Aynı önceki 1 taneyi hak ettiğim gibi. :A Borcun borç 100'e tamamlamanı istiyorum, sen başkalarına bırakma. :A Devamını da getirmeyelim zaten hafif goygoyumsu havada geçiyor muhabbet, tadımız kaçmasın di mi. :A