Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• O Ses Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    15

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Tv izlemeyeceğim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'El Kızı' üç grupta da düşüş yaşamış, tüm gruplarda 6. sırada yer almış. Yine tutmadı yine tutmadı yine tutmadı...

• Güldürdün
Reactions: cookies

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Screenshot_20211107-103532~2.png
Screenshot_20211107-103532~3.png

Screenshot_20211107-103532~4.png
Screenshot_20211107-103736~2.png

• Beğendim
Reactions: baron and 12.Adam

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Güldür Güldür bu günde harcanıyor. Özellikle Gönül Dağı ile izleyici kitlesi çakışıyor.
Oysaki bu hafta Çarşamba günü olan tekrarı bu yeni bölüm ile aynı reyting almış. Kesinlikle yeni bölümü Çarşambaya geçmeli. 4+ alabilir o gün.

O Ses berbat gidiyor. Hadise-siz şekilde bu kadar düşük gideceği belliydi.

Gönül Dağı ve Kardeşlerim arası rekabet devam ediyor. Kardeşlerim uzun süre sonra totali almış amma AB-ABC-de hiç şansı yok.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün jenerikte Sedef'in adını görmeyince bölümü izlemedim Elkızı düşmüş. :A Halbuki iyi bir başlangıç yaptı ama ilk bölümdeki yanlışlar, bazı olayların çok hızlı geçilmesi (Cavidan'ın oğlu öldü, acısını çok az gösterdiler Ezo'yla düzgün bir hesaplaşmaları bile olmadı), Ezo'nun güçlü ve zeki bir kız diye gösterilip Harun'a ve annesine inanması seyirci tarafından olumlu karşılanmamışa benziyor yorumlardan gördüğüm kadarıyla. Instagram sayfasında bölümün son sahnesinin altına gelen yorumlarla haftaya daha da düşer gibi. Bir an önce Zeliha'yı devreye sokmalılar yoksa final yakın. :A Gerçi 7. bölümü çekiyorlarmış belli ki biraz daha devam edecek.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Dün jenerikte Sedef'in adını görmeyince bölümü izlemedim Elkızı düşmüş. :A Halbuki iyi bir başlangıç yaptı ama ilk bölümdeki yanlışlar, bazı olayların çok hızlı geçilmesi (Cavidan'ın oğlu öldü, acısını çok az gösterdiler Ezo'yla düzgün bir hesaplaşmaları bile olmadı), Ezo'nun güçlü ve zeki bir kız diye gösterilip Harun'a ve annesine inanması seyirci tarafından olumlu karşılanmamışa benziyor yorumlardan gördüğüm kadarıyla. Instagram sayfasında bölümün son sahnesinin altına gelen yorumlarla haftaya daha da düşer gibi. Bir an önce Zeliha'yı devreye sokmalılar yoksa final yakın. :A Gerçi 7. bölümü çekiyorlarmış belli ki biraz daha devam edecek.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Final yakın bence de ama erken bitmemeli sınavlarım var diye izlemedim dün yayınlanan bölümü ha bu arada neden izlenmiyor anlamıyorum +15 bekliyordum ben :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Komik olan ne. :A Jenerikte adının olmaması mı, izlemedim ve düştü demem mi. :A
------

Final yakın bence de ama erken bitmemeli sınavlarım var diye izlemedim dün yayınlanan bölümü ha bu arada neden izlenmiyor anlamıyorum +15 bekliyordum ben :A
NTC dizileri iyi kötü bir şekilde devam ediyor ya şu an 7. bölüm çekildiğine göre Adı Zehra gibi 13'ü bile görür. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Komik olan ne. :A Jenerikte adının olmaması mı, izlemedim ve düştü demem mi. :A
------

NTC dizileri iyi kötü bir şekilde devam ediyor ya şu an 7. bölüm çekildiğine göre Adı Zehra gibi 13'ü bile görür. :A
Nazar var nazar NTC yapımda okutup üfletmeleri lazım :A Tutacak kadro güzel çekim yerleri ve AHMET KAYA :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Acun gerçekten bu sene O Ses Tr yapmak için yapmış...

Adam tüm gücünü ALLSTAR harcıyor.

Dün maç vardı; derbi diyebiliriz. Sanırım Gönül Dağını biraz etkilemiş ama Kardeşlerimin kitlesi Teenager ağırlıklı olduğu için oranı artmış.

ElKızı da sanırım eleştirilerden dolayı kendini toparlıyamıyor.