6-12 Şubat 2012 Haftanın En Çok Cevaplanan Konuları

perşembe reytingleri yine 1.

perşembe reytinglerinin konusunu açan her zaman şanslı bundan sonra perşembe reytinglerinin konusunu ben açacağım otomatikman birinci sıraya çıkarım.

2 konum var

EDİT : FF Üyeleri Bir Arada girememiş bu hafta listeye : (

Son düzenleme:
12-18 subat haftasi aciklandiginda tam 6 konum burda olacak insallah.

Reytingler hep zirvede, forumu reyting konuları besliyor, sanırım reytingler olmasaydı çoğumuz burada olmazdık.

aynen ben bu foruma hep reytinglere bakmaya giriyodum sonra üye oldum ama baya bi süre üye olmadım nerden baksan 1.5 seneyi geçiyodur

aynen ben bu foruma hep reytinglere bakmaya giriyodum sonra üye oldum ama baya bi süre üye olmadım nerden baksan 1.5 seneyi geçiyodur

Benim de var uzun bir süre misafir olarak dolaşmam ama o zamanlar forumu daha çok severdim, Ozan tek başına reyting konularını açardı, hiç cevap da yazılmazdı.
Sonra Ozan'ı yalnız bırakmayayım dedim, geldim, bir süre takıldım, gittim, tekrar döndüğümde forum baya hareketlenmişti.

12-18 subat haftasi aciklandiginda tam 6 konum burda olacak insallah.

aman sen konu açma s.g.a.t .... senin açtığın konular akla zarar..

mesela şöyle bir konu açıyorsun: kenan imirzalıoğlu ile kıvançı kapıştırırsak kim döver hadi bakalım yorum yapın

yada şöyle : çok izlenen filmlerin izlenmemesi için ne yapmamız lazım hadi bakalım yoruma

Reytingler hep zirvede, forumu reyting konuları besliyor, sanırım reytingler olmasaydı çoğumuz burada olmazdık.

reyting sonuçları dikkat çekiyor, ona bakayım derken diğer konular gözüne çarpıyor, ona bakayım derken birde bakıyorsun forumdasın

bence şu an çok daha iyi eskiden reyting sonuçlarına yorum bile atılmıyordu

Sadece guluyorum yorumuna.oyle kotu konularim varsa niye en cok konularimi yorumlayanlardan birisi sensin?