5'er Beşer yeni formatıyla geliyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xBUGRAx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Yeni kanalı açıklanmayan programın oyuncu kadrosu genişletildi. Çeşitli bölümler eklenecek olan programın kadrosunda eski oyuncuların hepsi var. Yalan Dünya'da oynayan İrem Sak kadrodan ayrılmıyor. İrem Sak'ın reytinglere büyük katkısı olacağı kesin. Yeni kanalı Ali Sunal çok yakında Twitter'dan duyuracak!

İrem Sak'ın artan şöhreti programı daha ileri bir noktaya taşıyacaktır. Kanalı bence çok büyük ihtimalle Star...

Bence FOX. Çünkü, Şen Yuva'da kaldırılınca FOX'a transfer olmuştu. İki yapımda BKM Film'den.

5 er 5 er çok sevdiğim bir proğramdı irem sak da yetenekli diğer iki erkek oyuncuda çok yetenekli tekrar yayınlanırsa izlerim..
behzat ç. ye geçen kızda proğrama dahil olursa süper olur..

Fox TV'ye transfer olacaktır bence. Çok iyi bir yapım değil bence ama vasat diyebilirim. Komedi konusunda bu programın kaliteyi arttırması lazım. :)

bi kere izledim ama çok sıkıldım... bilemiyorum acaba çghbyle çkmu karşılaştrdım? ama sevenleri çokk...

çghb ile karşılaştırma kendi çapında güzel bir proğram hele o kel benim favorimdi süper oyuncu:)
bilemiyorum... çghb kadr sıcak gelmdiği için olabilr ama dediğim gbi sevenler var programı...bu arada furkana katılıyorum yni kanalı tnt olabilr..

Bence FOX. Çünkü, Şen Yuva'da kaldırılınca FOX'a transfer olmuştu. İki yapımda BKM Film'den.

BKM şu an Star ile iyi durumda. ÇGHB yayını ve Ersin Korkut'un yeni programını düşünürsek. Fox'a transfer olmuştu ama Fox'ta daha da düşmüştü. O yüzden bir daha Fox ile çalışmak istemeyebilirler...

FOX'ta çalışıyorum. %99,9 fox'ta olacak bu yeni program :)

hangi kanalda olursa olsun beşer beşer i eskidende izliyordum şimdide izleyeceğim..