Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Hedefim Sensin | Star TV

Kullanılan: 0 0.0%
  • Maymunlar Cehennemi: Başlangıç | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    18

Aserat

Co-Admin
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
46,550
Puanı
1,061

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!

'Baraj' rakiplerinin yokluğunda Total'in zirvesine yerleşirken 'Masumlar Apartmanı' tekrar bölümüyle dahi zirve yarışına girdi.
Exxen dizilerini yayınlayan TV8 ise beklediğini bulamadı. Hiçbir dizi ilk 10'a giremezken en yüksek oranları 'İşte Bu Benim Masalım' aldı.

------

Son düzenleme:

mesmeso61

Moderatör
Reaksiyon puanı
4,332
Puanı
460
Bu akşam dizilerimin olmaması çok güzel oldu. 22.30'a kadar Exxen'deki içeriklere bakarım. Sonra Derin TS canlı yayını izlerim. :D

haluk792

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
9,569
Puanı
1,060
BARAJ'IM ÇOK YÜKSELECEKTİR BU AKŞAM. :bhr:

Doğan

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
290
sihirli annem a2 çocuklar duymasını seyrettımn

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,021
Puanı
164
Exxen'den istediğini alamayan Acun, yaptığı hamleden de istediğini alamamış gibi. Bomboş günde ve reklamsız yayınlanmasına rağmen 1-2 reyting almış dizileri. Sadece İşte Bu Benim Masalım 3+ reyting alabilmiş. Fark-ı Aleyna :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Doğan

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
290
TRT atv dizilerin yokluğu en çok FOX ANA HABER ve baraj dizine yaramış.FOX HABERE tebrıkler .her zaman zirvede gerçek habercilik

Aserat

Co-Admin
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
46,550
Puanı
1,061
Baraj boşluktan coşmuş gelecek hafta mekanın sahibi gelince AB'de 2-3 reytinge düşer. :A Ah bu boşluk bir tek FOX dizilerine yaradı keşke aynısından geçen pazar da olsaydı. Baraj ve SÇK'ya göre Menajerimi Ara o boşluktan faydalanması daha çok hak ediyordu yazık oldu. :(

Dizi Gecesi pek iyi gitmemiş. Hükümsüz'den daha iyi reytingler beklerdim doğrusu ama uzun vadede platforma izleyici çekecek tek iş olduğu için TV reytinglerini pek önemsememek lazım belki de. Diğer iki diziyi Disney Channel yerine kazara TV8 açan çoluk çocuk izlediği için reytinglerin daha iyi gelmesi normal diyelim. :A

Masumlar'ın tekrarı 5-6 reyting almış. :eek: Allah kimseye zaten izlediği bölümün tekrarını izleyecek kadar boş vakit vermesin. :A

Hekimoğlu bu hafta yayınlansaydı AB'de 1. bile olabilirdi bu fırsatı göz göre göre kaçıran Kanal D'nin salaklığı. :(

mesmeso61

Moderatör
Reaksiyon puanı
4,332
Puanı
460
Baraj boşluktan coşmuş gelecek hafta mekanın sahibi gelince AB'de 2-3 reytinge düşer. :A Ah bu boşluk bir tek FOX dizilerine yaradı keşke aynısından geçen pazar da olsaydı. Baraj ve SÇK'ya göre Menajerimi Ara o boşluktan faydalanması daha çok hak ediyordu yazık oldu. :(

Dizi Gecesi pek iyi gitmemiş. Hükümsüz'den daha iyi reytingler beklerdim doğrusu ama uzun vadede platforma izleyici çekecek tek iş olduğu için TV reytinglerini pek önemsememek lazım belki de. Diğer iki diziyi Disney Channel yerine kazara TV8 açan çoluk çocuk izlediği için reytinglerin daha iyi gelmesi normal diyelim. :A

Masumlar'ın tekrarı 5-6 reyting almış. :eek: Allah kimseye zaten izlediği bölümün tekrarını izleyecek kadar boş vakit vermesin. :A

Hekimoğlu bu hafta yayınlansaydı AB'de 1. bile olabilirdi bu fırsatı göz göre göre kaçıran Kanal D'nin salaklığı. :(
Hekimoğlu büyük fırsat tepti. İlerisi için büyük avantaj sağlardı bize.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Alos