Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Arka Sokaklar', AB'de 'Kırmızı Oda', ABC1'de 'Aziz' zirvede!
  • 'Kırmızı Oda' ve 'Arka Sokaklar' Total ve ABC1'de yükselirken AB'de günü düşüşle tamamladı.​
  • Show TV'nin yeni dizisi 'Aziz' iyi bir açılış yaparak ilk haftadan ABC1 zirvesine oturdu.​
  • 'Aşk Mantık İntikam' yeni rakibinden olumsuz etkilenirken 'Kıbrıs: Zafere Doğru' yarışı gerilerden takip etti.​
reyting-06112021-csF4.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Aşk Mantık ve İntikam açık olur. Ona bakarım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Arka Sokaklar' TOTAL ve ABC1'de çok iyi yükseliş yaşamış, AB grubunda ise düşüş yaşamış. AB grubu +3 oranında ilerlese çok daha güzel olur tabi. Kocaman tebrikler!

'Kırmızı Oda' ABC1'i kaybetmiş ama öyle fazla bir düşüş de yaşamamış, TOTAL'de ufak yükseliş yaşamış. Yani yeni rakipten etkilenmemiş diyebiliriz.

'Aşk Mantık İntikam' üç grupta da düşüş yaşamış, sıralama olarak da gerilemiş. Düşüş sürerse yeni yıla kalmadan bitebilir, umarım biraz toparlanır da kanalı kurtarır.

'Kıbrıs Zafere Doğru' düşmeye devam ediyor...

'Aziz' çok güzel başlamış, oranları oldukça iyi. Tanıtımlar çok iyiydi zaten, ilgi çekmemesi sürpriz olurdu. Bol tekrarla yükselişini sürdürüp ileriki haftalarda Yargı gibi atak yapabilir. Üç grubun da zirvesini alabilir, hadi bakalım bol şans ve tebrikler! :Z

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
'Arka Sokaklar' TOTAL ve ABC1'de çok iyi yükseliş yaşamış, AB grubunda ise düşüş yaşamış. AB grubu +3 oranında ilerlese çok daha güzel olur tabi. Kocaman tebrikler!

'Kırmızı Oda' ABC1'i kaybetmiş ama öyle fazla bir düşüş de yaşamamış, TOTAL'de ufak yükseliş yaşamış. Yani yeni rakipten etkilenmemiş diyebiliriz.

'Aşk Mantık İntikam' üç grupta da düşüş yaşamış, sıralama olarak da gerilemiş. Düşüş sürerse yeni yıla kalmadan bitebilir, umarım biraz toparlanır da kanalı kurtarır.

'Kıbrıs Zafere Doğru' düşmeye devam ediyor...

'Aziz' çok güzel başlamış, oranları oldukça iyi. Tanıtımlar çok iyiydi zaten, ilgi çekmemesi sürpriz olurdu. Bol tekrarla yükselişini sürdürüp ileriki haftalarda Yargı gibi atak yapabilir. Üç grubun da zirvesini alabilir, hadi bakalım bol şans ve tebrikler! :Z
Şu saçma yaz dizisine iyi dilekte bulunma lütfen. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben işin emek kısmındaydım, o ekipten onlarca, yüzlerce insan ekmek yiyor. Diziyi sevip sevmeyiz çok ayrı ama hiçbir dizi bitsin istemem. :X
Diziler bitemezse yerine başkalarının emeği de gelemez ama, hem bu şey için Son Yaz'la oynadılar. :A Her neyse oyuncuları 2 güne iş bulur zaten tüm ekibi de Misafir'e alsınlar bu dizi dağılsın. :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Diziler bitemezse yerine başkalarının emeği de gelemez ama, hem bu şey için Son Yaz'la oynadılar. :A Her neyse oyuncuları 2 güne iş bulur zaten tüm ekibi de Misafir'e alsınlar bu dizi dağılsın. :F
Hikayesini anlatan, amacına ulaşanlar tabi bitiyor ama 3-4 bölüm için set kurup o kadar umutlanan, emek harcanan işlere üzülüyorum...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aziz beklediğim gibi iyi oranlarla açmış. Cuma günü çok yapım var ama yüksek reyting alan doğru düzgün iş yoktu. AB'de 4 reyting alanın 1. olmasından belliydi. Aziz de en doğru günde gayet iyi açılış yapmış. Abc1 zirvesine yerleşmiş. Tebrik ederim.

Arka Sokaklar Total'de hala çok iyi.

Aşk Mantık İntikam düşüş yaşamış ama bu oranlarla Ocak'a kadar devam eder diye düşünüyorum. O zaman da biterse tadında bitmiş olur.

Kıbrıs Zafere Doğru'nun günü değiştiği için bu sezonundan umudum yoktu ama yine de iyi gidiyor bence.

Kırmızı Oda ABC1 zirvesini de kaybetmiş. Gerçi oranı çok iyi. AB ve ABC1'i zaten 4-5 bandında gidiyor. Önemli olan haftaya Aziz'e izleyici kaptıracak mı onu merak ediyorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Aziz daha ilk bölümden böyle güzel sonuç alıp ve hatta bir grupta zirveyi aldıysa, eğer güzel senaryo ile güzel bir 2. bölüm sunarsa, “2. Yargı Atağı” yaşatacaktır, tebrikler.

Diğer diziler ayrı ayrı yorum yapmaya değecek kadar başarı gösterememişler, ilk bölümü olan rakibin karşısında hemen yamulmuşlar.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Pazartesi YE, salı MA, çarşamba Kuruluş-Sadakatsiz, perşembe CK, cumartesi GD, pazar Teşkilat-Yargı derken her güne ağırlığını koyan 1-2 dizi var ama cuma günleri koalisyon hükümet gibi. Hiçbir iş tek başına iktidar olamıyor. :A

Kırmızı Oda yeni rakipten etkilenmeden yoluna devam etmiş ve ABC'yi yeniden 5 üstüne çıkarmış. AB reytingini (niyeyse üç haftadır ufak düşüşler var) de tekrar 5'e çıkarırsa sezonu tamamlaması için yeter de artar.

AMİ ve Burcu Özberk balonu nihayet sönmeye başlamış şükür. :A

Aziz kendisi adına iyi bir günde yayına başlamanın fırsatını güzel değerlendirmiş. Dönem dizileri normalde AB'de daha iyi açar ama Show etkisiyle Total'i daha yüksek gelmiş. Yan kadrodaki isimlerin hatrına tutmasını isterim ama bu başarıyı ÇALINTI bir dizi olarak değil telifli uyarlama olarak yapsa daha takdir edilesi olurdu.
------

Aziz daha ilk bölümden böyle güzel sonuç alıp ve hatta bir grupta zirveyi aldıysa, eğer güzel senaryo ile güzel bir 2. bölüm sunarsa, “2. Yargı Atağı” yaşatacaktır, tebrikler.

Diğer diziler ayrı ayrı yorum yapmaya değecek kadar başarı gösterememişler, ilk bölümü olan rakibin karşısında hemen yamulmuşlar.
AMİ dışında yamulan dizi olmamış yalnız. :A