Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kalk Gidelim | TRT1

Oy: 0 0.0%
  • Başlat / Ready Player One (TV'de İlk) | Star TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    32

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Reyting Sonuclari Fav10.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu!

'Bir Zamanlar Çukurova' tüm gruplarda zirvede yer aldı.

'Mucize Doktor' üç grupta da 2. olurken, Show TV'nin yeni dizisi 'Alev Alev' ise Total'de 6, AB ve ABC1'de 5. sırada yer aldı.

5 Kasım 2020 Perşembe Reyting Sonuçları.jpeg

Reytingin Adresi Fav10.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Mucize Doktor'un helvasını kavurmaya geliyoruz, ha ben yokken de en favori dizi olarak seçmişsiniz, hemde Atiye'nin karşısında. Hiç yakıştıramadım gerçekten, resmen fiyasko. :A

Neyse, bugün günlerden K A D I N :Z (Dilan Çiçek'i görmezden gelebilirsiniz. :A)

show-tv-alev-alev.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mucize Doktor'un helvasını kavurmaya geliyoruz, ha ben yokken de en favori dizi olarak seçmişsiniz, hemde Atiye'nin karşısında. Hiç yakıştıramadım gerçekten, resmen fiyasko. :A

Neyse, bugün günlerden K A D I N :Z (Dilan Çiçek'i görmezden gelebilirsiniz. :A)

show-tv-alev-alev.jpg

En favori dizi konusu ve Dilan konusunda sonuna kadar katılıyorum. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061

show-tv-alev-alev.jpg

En iyisi şöyle yapalım. :A Bugün günlerden K A D I N :Z

20201103_205609.jpg

• Güldürdün
Reactions: kerem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pardon da mucizeleriyle ekrana ve reytingleriyle damga vuran Ali Vefa varken plastik bebek doğuran Atiye En Favori Dizi olamaz kusura bakma. :A
Plastik bebek 2.sezondaydı canım ama En Favori Dizi yapıldığında 1.sezon yayınlanmıştı ve o sezon her türlü hak ediyordu. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Plastik bebek 2.sezondaydı canım ama En Favori Dizi yapıldığında 1.sezon yayınlanmıştı ve o sezon her türlü hak ediyordu. :A
İlk sezonda da yığınla mantıksızlık bulunur da neyse sonraki sefer şansınızı denersiniz artık. :A Gerçi bu sene de Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı finale çıkar bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür