Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• İçimizden Biri (Yeni Gününde) | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Ada Masalı | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Masumlar Apartmanı' zirvede!
'Evlilik Hakkında Her Şey' üç grupta da 2. sırada yer aldı.

screenshot-1-mhj5.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Fırsat bulursam 'Evlilik Hakkında Herşey'e bakarım

• Harika
Reactions: cookies

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İnternetten Evlilik Hakkında Her Şey, mahkeme sahnesini çok merak ediyorum ama maalesef. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ay yok artık Masumlar bu akşam yine reklamsız gitmiş yeni diziden bu kadar mı korkulur. :eek: Reklamlı yayına geçene kadar alacağı reytingleri ciddiye almıyoruz zira 40 küsür haftada hala bu çakallıklara başvuran bir dizi anca bunu hak ediyor. O yüzden şimdiden tüm gruplarda zirveye yerleşen EHHŞ'ye tebrikler. :Z @kerem

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Ay yok artık Masumlar bu akşam yine reklamsız gitmiş yeni diziden bu kadar mı korkulur. :eek: Reklamlı yayına geçene kadar alacağı reytingleri ciddiye almıyoruz zira 40 küsür haftada hala bu çakallıklara başvuran bir dizi anca bunu hak ediyor. O yüzden şimdiden tüm gruplarda zirveye yerleşen EHHŞ'ye tebrikler. :Z @kerem
Aman sen hep işine geleni ciddiye alıyorsun, kendini böyle avutmaya devam edebilirsin ama 3 grupta da zirve hala değişmedi. Değişmeyecek de. Sende bunu kabullenirsen iyi olur. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aman sen hep işine geleni ciddiye alıyorsun, kendini böyle avutmaya devam edebilirsin ama 3 grupta da zirve hala değişmedi. Değişmeyecek de. :Z
Bak 41. bölüm diyorum KIRK BİRİNCİ BÖLÜM. İlk bölümlerde reklamsız gidersin ama 2. sezonundaki çok izlenen dizi bile bundan korkuyorsa başka yorum yapmaya gerek yok. :A O çok laf attığın Kırmızı Oda bile reytingi daha az olmasına rağmen bölüm ortasında yarım saat reklam verecek kadar cesur keşke ondan örnek alabilseniz. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bak 41. bölüm diyorum KIRK BİRİNCİ BÖLÜM. İlk bölümlerde reklamsız gidersin ama 2. sezonundaki çok izlenen dizi bile bundan korkuyorsa başka yorum yapmaya gerek yok. :A O çok laf attığın Kırmızı Oda bile reytingi daha az olmasına rağmen bölüm ortasında yarım saat reklam verecek kadar cesur keşke ondan örnek alabilseniz. :A
MA'nın her ay düzenli olarak nafaka ödemek zorunda olan kanal sahipleri yok çok şükür. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
MA'nın her ay düzenli olarak nafaka ödemek zorunda olan kanal sahipleri yok çok şükür. :A
Bizim vergilerimize güvendikleri için böyle boş şeyler yapıyorlar reklam açmayıp para kazanmıyorlar sonra ceremesini biz çekiyoruz. :A Ayrıca Acun artık nafaka vermiyor diye duymuştum. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and 12.Adam

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bizim vergilerimize güvendikleri için böyle boş şeyler yapıyorlar reklam açmayıp para kazanmıyorlar sonra ceremesini biz çekiyoruz. :A Ayrıca Acun artık nafaka vermiyor diye duymuştum. :A
Sizin vergilerinizle neler neler yapıldı, bu mu gözüne battı şimdi? :A

Şeyma evlenmediği sürece Acun nafaka ödemek zorunda. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam