MYD 5 DAKİKA - Yeni bölüm | 3. Bölüm

STARAN

Favori Üye
17 Temmuz 2016
1,372
1,152
184
20200816_121434_0000.png

5 DAKİKA | YENİ BÖLÜM
3.BÖLÜM

KONUK OYUNCU

Melek | @Angelica
Selahattin | @slhttnmtl

" HAYAT 5 DAKİKADA DEĞİŞİR Mİ?"

Aslı telefonla birlikte yüzüğü de alır ve taziyedekilere başınız sağolsun dedikten sonra hızlıca evine gider.. Evine girdiğinde Melek kızının kötü olduğunu görür.. Aslının yüzü sararmıştır.
Melek: Ne oldu kızım neyin var?
Aslı : Yo... Yok bir şeyim annecim. Taziyede üzüldüm o kadar...
Melek : Doğru çok gençti kız yazık oldu..
Aslı: Evet.. Anne sen git Güneş ile ilgilen ben üstümü değiştirip geliyorum.
Aslı odasına gider yatağın ucuna oturur.Aklında binlerce soru vardır. En iyisi Emirin işyerine gidip ona sormanın olduğunu düşünür ve evden çıkar..
Aslı Emirin işyerine gelir.. Emirin işyerindeki en yakın arkadaşı Sinem karşılar Aslı'yı..
Sinem : Hoşgeldin Aslı . Nasılsın Canım..
Aslı : İyiyim Sinem sağol. Emir nerde.?
Sinem: Toplantıda bittiği gibi çağırırım.. Az kaldı zaten.. Ha bu arada Allah bağışlasın kızın çok tatlı.. Emir fotoğrafını gösterdi..
Aslı : Sağol canım..
Beş dakika sonra Emirin toplantısı biter. Sinem ise hastaneye gitmek için Emirden izin alır . Aslı Emirin odasına girer ve kapısını kapatır.
Emir : Hoşgeldin aşkım.. Senin burda ne işin var önemli bir şey mi oldu?
Aslı : Evet çok önemli...
Aslı yüzüğü cebinden çıkarır ve Emire gösterir..
Aslı : Bu ne...
Emir : Aa bulmuşsun yüzüğümü...
Aslı : Evet buldum ... Ama nerde biliyormusun...
Emir : Nerde?
Aslı : 6.kattan düşen kızın evinde...
Emir : Orda ne işi var yüzüğümün.
Aslı : Onu ben sana soruyorum... O gün kızı aşağı atan sen miydin? Sen mi öldürdün?
Emir : Ne öldürmesi , neden bahsediyorsun hiçbir şey anlamıyorum aşkım...
Aslı : Ben anlıyorum... Bitti buraya kadarmış boşanıyoruz...
Emir : Sen ne diyorsun?
Aslı Emire bir tokat atar ve hızlıca kapıdan çıkıp evine döner.. Emir hala ne olduğunu anlayamıyordur.. Aslı eve ağlayarak girer. Annesine her şeyi anlatır.. Içerden Güneşin ağlamasını duyarlar... Aslı Güneşi eline aldığında ateşli olduğunu fark eder. Hemen hastaneye götürür. Melek hanım ise Emire haber verir hastanede olduklarını.. Emir de hızlı bir şekilde hastaneye gelir.. Aslı kızının tahlillerini beklerken Sinemin orda başka bir doktorla konuştuğunu fark eder. Onlara doğru yaklaşır ve konuştuklarını dinlemeye başlar.
Sinem : İyi iş çıkardınız Doktor Selahattin bey.. Bu paranızın geri kalanı konuştuğumuz gibi..
Selahattin : Rica ederim... Ne zaman işiniz düşerse ben burdayım..
Aslı ne demek istediklerini hala anlayamamıştır. Onlara yaklaşınca doktorun onu doğurtan doktor olduğunu fark eder...
Aslı Sinemin kolundan tutarak çevirir.
Aslı : Sen neyin parasını veriyorsun doktora.
Sinem ne yapacağını bilemez.
Sinem: Hiç ... hiç bir..şey..
Sinem ne yapmıştır. Neler çeviriyordur..Hepsi ve daha fazlası 4. Bölümde..

3.BÖLÜM SONU

ÖNCEKİ BÖLÜMLER
2. BÖLÜM OKU
1. BÖLÜM OKU

Son düzenleme: