5-11 Mart 2012 Haftalık Dizi Reytingleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
reyting.gif

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki iki grupta da en çok izlenen dizi oldu.

Muhteşem Yüzyıl, A/B'de zirveyi kaybederek ikinci sırada yer aldı. Totalde ise üçüncü oldu.

İşte tüm sıralama:

Son düzenleme:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
vadi maç dolasıyla hafif bir düşüş yaşasada ilk 5 ten çıkmadı :D bu haftada buna benzer reytingler alır büyük ihtimal sonrasında zirveyi zorlar tekrar :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,637
Puanı
1,060
Muhtesem Yuzyil cok iyi gitmis ama bu hata yukselir diye dusunuyorum ve a/b de birinciligi alir.

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
Ilk 5 e giren dizileri tebrik ediyorum.

Vadi 5. Olmus bu haftada buna yakin reytingler alacaktir Mac yüzünden.

Suskunlar ise vasat kalmis iki grubtafa ilk 10 a girememis.

Μαнoni

Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
kuzey güney ab ilk 10 a girmis totalde girememis

pis yedili ö.b.g.z bu hafta çıkıs yapmıslar diger dizilerin hepsinde çok ufakda olsa bi düsüs var

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
öyle bir geçer zaman ki'yi tebrik ediyorum her iki guruptada BİRİNCİ, bence hakettiği yerde. ardından totelde İKİNCİ fatmagül olmuş. o da hakediyo 2. liği :) fatmagül kurtlar vadisini iyicene geriletmiş. araka sokaklar bile geçmiş onu :))))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ilk 4 sıra yine hakedenlerin olmuş sıralamada bir gariplik yok..
fatmagülün suçu ne istikrarlı bir grafik çiziyor..
arka sokaklar vadiyi totalde geride bırakmış
muhteşem yüzyıl ab grubunda geçen haftaya göre birinciliği öbgz ye kaptırmış..

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bence iffet artik bu olmali:

İffetStar****

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
evet günü kötü olmuş mesela pazartesi yayınlansaydı birinciliğe yükselirdi..

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bence de gün seçimi çok yanlış olabilecek en kötü günde şuanda.

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159

5 hafta üst üste 1.liği göremedi fatmagül hatırlatırım bi de vadi konusuna atlama bi daha tmm mı?
4 kez 1. Oldu. 3unde fatmagul vardı yanı fatmagul varken 3 kez bırıncı oldu. Fatmagul ıse 465652768 kez bırıncı oldu. Neyın kafasını yasıyosunuz ya yok ıstesek alırız falan ne ıcıpte foruma gırıyonuz anlamadım ki :):))

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
4 kez 1. Oldu. 3unde fatmagul vardı yanı fatmagul varken 3 kez bırıncı oldu. Fatmagul ıse 465652768 kez bırıncı oldu. Neyın kafasını yasıyosunuz ya yok ıstesek alırız falan ne ıcıpte foruma gırıyonuz anlamadım ki :):))
ya arkadaşım gözünü sevim benim ağzımı bozma hadi işine bak canımı sıkma hadi koçum hadi

Son düzenleme:

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Öncelikle çok teşekkür ederim bu çalışman için Ozan, her hafta o kadar diziyi tabloya yerleştirmek bile zordur herhalde, nasıl yaptığını merak ediyorum doğrusu, tek tek elle mi yazıp sıralıyorsun ? :)

Yorumlara gelirsek, gelecek hafta tahminleri de diyebiliriz;

Bu hafta yine ÖBGZ ile Muhteşem Yüzyıl arasında A/B'de birincilik savaşı yaşanacak diyebiliriz. Çünkü iki dizi de iddialı geliyor fragmanlara bakarsak, ben ikisinin de yükselebileceğini düşünüyorum ama zirveyi kim alır bilemem.

Fatmagül-Kurtlar savaşı tekrar arzı edilen düzeye gelir bence yani Kurtlar bu hafta daha iyi bir performans sergileyebilirler.

Keşanli Ali çok gerilerde haftalık sıralamada, tahminen artık böyle gidecek finale kadar. Bence bu işin niye tutmadığını Kanal D de Çağan Irmak da, senarist de bilmiyor, çünkü ben mantıklı bir açıklama bulamıyorum, tek yapabileceğim SBT'yi suçlamak ama o da çok doğru olmaz. Ama bu dizinin TNS'deki performansını özellikle merak ediyorum.

Gelecek sezonlarla ilgili olarak da şunları söylemek lazım:

Pis Yedili ve Kuzey-Güney'in 5 yıldız alması lazım, sen reytinge göre 4 yıldız vermişsin ama günlük sıralamada ikinci olan dizilerin 5 yıldız olduğu kesin bence. Yani Alemin Kralı veya Çocuklar Duymasın ile durumlarını aynı görmemek lazım.

Leyla ile Mecnun reyting için değil ama prestij için 5 yıldız kanımca, TRT'nin en çok konuşulan dizisi, TRT bu diziyi bırakmaz.

Koyu Kırmızı ve Lale Devri'nin bu sezon biteceği konusundaki açıklamalardan hiç haberim olmadı, onlar kesin mi?

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Öncelikle çok teşekkür ederim bu çalışman için Ozan, her hafta o kadar diziyi tabloya yerleştirmek bile zordur herhalde, nasıl yaptığını merak ediyorum doğrusu, tek tek elle mi yazıp sıralıyorsun ? :)

Yorumlara gelirsek, gelecek hafta tahminleri de diyebiliriz;

Bu hafta yine ÖBGZ ile Muhteşem Yüzyıl arasında A/B'de birincilik savaşı yaşanacak diyebiliriz. Çünkü iki dizi de iddialı geliyor fragmanlara bakarsak, ben ikisinin de yükselebileceğini düşünüyorum ama zirveyi kim alır bilemem.

Fatmagül-Kurtlar savaşı tekrar arzı edilen düzeye gelir bence yani Kurtlar bu hafta daha iyi bir performans sergileyebilirler.

Keşanli Ali çok gerilerde haftalık sıralamada, tahminen artık böyle gidecek finale kadar. Bence bu işin niye tutmadığını Kanal D de Çağan Irmak da, senarist de bilmiyor, çünkü ben mantıklı bir açıklama bulamıyorum, tek yapabileceğim SBT'yi suçlamak ama o da çok doğru olmaz. Ama bu dizinin TNS'deki performansını özellikle merak ediyorum.

Gelecek sezonlarla ilgili olarak da şunları söylemek lazım:

Pis Yedili ve Kuzey-Güney'in 5 yıldız alması lazım, sen reytinge göre 4 yıldız vermişsin ama günlük sıralamada ikinci olan dizilerin 5 yıldız olduğu kesin bence. Yani Alemin Kralı veya Çocuklar Duymasın ile durumlarını aynı görmemek lazım.

Leyla ile Mecnun reyting için değil ama prestij için 5 yıldız kanımca, TRT'nin en çok konuşulan dizisi, TRT bu diziyi bırakmaz.

Koyu Kırmızı ve Lale Devri'nin bu sezon biteceği konusundaki açıklamalardan hiç haberim olmadı, onlar kesin mi?

[h=2]"Koyu Kırmızı" Bu Sezon Bitiyor! [/h]
https://fav10.net/f498/koyu-kirmizi-bu-sezon-bitiyor-115134/