46: Yok Olan 9.Bölüm Yorumları

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609

CjXaRCoUkAMLm7R.jpg

Son düzenleme:

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Ve geri sayım başladı.. dehşet akşama hazır olun!

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Müthiş heyecana hazırım abur cubur stoğu yaptım dehşet bir gece olacak :A

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Korktuğum başıma geldi, dizi final yapıyormuş erkenden? İkinci bir Leyla ile Mecnun vak'ası olabilirdi diziye başlasaydım... @Master.1000

Gerçekten sözün bittiği yer artık. Türk televizyon sektörü benim için bitmiştir artık.
Kısmetse olur, benim stilim, ne giysem, ne etsem, ne yapsam programların izlenme rekorları kırdığı bir sistemde yorum yapmak bile hata.

Geçen hafta cuma konuştuk cumartesi final haberi yayınlandı.. olacak İş değil gerçekten. Leyla ile Mecnun'u izlemedim ama, O dizi bittiğinde ne hissettiysen şuan aynısını yaşıyorum. Böyle bir diziyi izlediğime sevinsem mi, yoksa keşke izlemeseydim mi desem bilmiyorum. Böyle sisteme de sektörde yazıklar olsun.

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Haberin kaynağı nedir?

@Billy Kane İnşaallah senin dediklerin doğru çıkar ama çıkan haberlerden çok senaryo benim ümidimi düşürdü. Malesef Ercan Mehmet Erdem dizi yayından kalkacak düşüncesiyle senaryoda değişikliğe gitti. Kısa sürede bu kadar olayların gelişmesinin nedeni bu. Adama bir nevi senaryoyu öne sardırırdılar yani.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
@Billy Kane İnşaallah senin dediğin dediklerin doğru çıkar ama çıkan haberlerden çok senaryo benim ümidimi düşürdü. Malesef Ercan Mehmet Erdem dizi yayından kalkacak düşüncesiyle senaryoda değişikliğe gitti. Kısa sürede bu kadar olayların gelişmesinin nedeni bu. Adama bir nevi senaryoyu öne sardırırdılar yani.
Senaryo olması gerektiği gibi gidiyor bence. Ezo'nun uyanmasını final olarak adlandırmamalıyız dizi baya tutulsaydı bu kız dizi bitene kadar uyuyacak mıydı sezon arası yaklaşıyor ve böyle bir hamle yapılıyor bence (yani buna inanmak istiyorum ^^)

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Senaryo olması gerektiği gibi gidiyor bence. Ezo'nun uyanmasını final olarak adlandırmamalıyız dizi baya tutulsaydı bu kız dizi bitene kadar uyuyacak mıydı sezon arası yaklaşıyor ve böyle bir hamle yapılıyor bence (yani buna inanmak istiyorum ^^)
yok aga senaryo da oynama var

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Aga bugüne kadar tüm dizi haberlerini ilk ranini duyururdu 46 ile ilgili herhangi bir haberine rastlamadım ben birde bugün beyaz show sezon finali yapıyor önümüzdeki haftadan itibaren önümüz açılıyor umut var bence
Güzel düşunmek zarar getirmez inş ama verilen 1 haftalik aranin ardindan bu sinyali aldik

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Geldim eve sonunda, yetişebildim bölüme oh be. :A

Hahahaha manyağa bak neler diyor kıza. :A :A