46: Yok Olan - 11. Bölüm Yorumları | Son 2 Bölüm

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
S O N
2
B Ö L Ü M

* * * * * * * * * * * * * * * *

images

46 : Y O K O L A N

11. Bölüm

Senaryo
Ercan Mehmet Erdem

Yönetmen
Serdar Akar

Özet

CİNAYETİ KİM İŞLEDİ?
İlacı yaptıktan sonra zihninin kontrolünü elinde tutmak ve her şeyi hatırlamak isteyen Murat, Ceyla’nın hipnoz tedavisine nasıl tepki vereceğini merak eder. Suikastten kurtulan Doğan için tehlike hastanede de sürecektir. Doğan’ın vurulmasıyla panikleyen Necmi ve Ferit yeni bir plan yaparlar. Necmi, tüm olan bitenin perde arkasını Ferit’ten dinler. Füsun, Salim’le aralarındaki ilişkiyi sonunda annesine itiraf eder. Yıldız’ın ise bu ilişkiye tepkisi Füsun’u çok şaşırtır. Yaşanan tüm kargaşanın ucunun Yıldız’a dokunduğunu düşünen Altan, surpriz bir hamle yapar. Murat ile Altan’ın yolları ilk kez kesişir.

İkilinin arasında yaşanacak gelişmeler, heyecanla beklenen 46 Yok Olan’ın yine çok konuşulacak yeni bölümüyle 10 Haziran Cuma akşamı Star’da...

Fragman

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Perişan etti dizi bee harika ötesi bir bölümdü. Sonu iyi bitti inşallah hatırlıyordur her şeyi. Ekibin emeğine sağlık.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Bu bölümde sadece idare etti son bolümlerde fragmanla bolümler arasında epey fark olmaya basladi

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Dün gece izledim..

Bitirdi.. tüketti.. Erdal Beşikcioğlu resmen ekrandan dışarıya düştü. Buda dizi için son yorumum.. çünkü ne yazsam bu dizi için azdır. Artık izlemekten çok izlediğime pişman olmaya başladım.. her bölümden sonra, dizi yayından kalkacak düşüncesi insanı bitiriyor. TV'nin çöple dolup taştığı bir yerde '46'nın bitmesi skandaldır..

Sizi bilmem ama.. heycan anlamında belki en iyi bölümlerdendi bence.. final sahnesini son ses dinledim.

Son düzenleme:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ne manyak bir dizisin sen ya... Şimdiye kadarki en tempolu en mükemmel bölümlerinden biriydi. Bölümde mükemmel o kadar çok şey var ki yazmaktan kolları kopartır. Erdal Beşikçioğlu adama kafayı yedirtir Murat'a yedirdiği gibi. Müthiş oyunculuk, yaşıyor adam resmen.

Bölüme gelirsek yer yer kahkahalara tutuldum, yer yer aksiyondan yerimde duramadım, yer yer de gerildim. Bu kadar duyguyu bize bu kadar mükemmel verebilen sayılı işlerden biri oldu bu dizi.

Bidahaki bölüm fragmanından da bu temponun üzerine çıkacağı görülüyor. Kaldı 1 gün haydi hayırlısı, kalpten gitmemek umuduyla izlemeye devam. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Başıma bir şey gelmeyecekse, şu ana kadarki izlediğimiz bölümler içinde en zayıf olanı buydu bence.

Amcanın Murat'ı işlediği suçlarından kurtarmak için yaptığı plana Selin'in hiç sorgulayıp araştırmadan hemencecik inanması ve polis arabasından adam kaçırma sahnesi hiç olmamış. Asım Demirci'nin oğlu total dizilerden fırlamış gibi, gözüm tutmadı.

''Altan, hangi Altan? Engin Altan'' basit olabilir mi ama yine de güldürmeyi başardı. :)