'40' Programının Sunucusu ve Kanalı Değişti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'40' programının sunucusu ve kanalı değişti!

julide-ates-kimdir-julide-ates-kac-yasinda-12844500_8383_amp.jpg

Kanal D Haber Başkanı ve Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın'ın sunumu ile CNN Türk'te ekrana gelen '40' programının sunucusu ve kanalı değişti.

Son olarak Show Ana Haber sunuculuğu üstlenen ve 2018 yılının Ocak ayından beri ekranlardan uzak olan Jülide Ateş programın yeni sunucusu olurken, program bundan böyle Haber Global ekranlarında olacak.

Jülide Ateş'in sunumuyla '40' Haber Global'de!

• Harika
Reactions: Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aslında bu programın formatı çok iyi ve Bayan Kahkaha yerine daha kaliteli bir ismin gelmesi güzel olmuş. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

CEO

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
24
gülmekten soru soramıyordu. julide hanım en azından soru sorar da program amacına ulaşır.:)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Bu güzel bir haber sevindim. O yalaka sunucunun değişmesine sevindim.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
CNNtürk'ten neden yada nasıl geçiş yapılabilmiş(b) Kanal kendisi yapmıyormuymuş zaten? @Yiğitt sunucu güzel beğendim. Buket Aydın cok canlı soruyordu. Burada daha sert sorular daha sert bir sunum beklıyorum. Ama kanal kesinlikle yanlış olmuş katılıyorum.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
CNNtürk'ten neden yada nasıl geçiş yapılabilmiş(b) Kanal kendisi yapmıyormuymuş zaten? @Yiğitt sunucu güzel beğendim. Buket Aydın cok canlı soruyordu. Burada daha sert sorular daha sert bir sunum beklıyorum. Ama kanal kesinlikle yanlış olmuş katılıyorum.
Yapımcı formatı demek ki, Cnn’in akışına bağlı anlaşılmış olabilir. Jülide Ateş iyi tercih olmuş bence. :Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy