2020 4.Tur | En Favori Erkek Oyuncu - 7. Grup (SON)

Hangi 2 isim üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hangi 2 isim üst tura yükselsin?

dsjPps.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Düzeldi şimdi.

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli. :bhr:
Ya o kolay düzelirdi ama ben anketi ayarlamayı tamamiyle es geçmişim ve kimin kime oy verdiği seçeneği yok olmuştu, onun geri dönüşü yok oyüzden Anket kısmını silip geri ayarladım :A yeni bir tecrübe edinmiş oldum :A
@Tolstoyevski

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Osman Sonant
Aras Bulut İynemli

Üzgünüm Çağatay. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully bu ve Kıvanç'lı grup ama galiba beklendiği kadar çekişmeli bulmayacaksın 2.gruba göre. :A
Okan-İlker-Engin tamamen ölüm grubuydu benim açımdan, ondan daha zor bir kura çekemezsin. :A

Osman Sonant ve Hüseyin Avni Danyal benim önerdiğim isimler ama buraya kadar gelmelerini hem başarı biraz da sürpriz olarak görüyorum. :D Elenseler de kanıtladılar kendilerini. :A

Tolga Sarıtaş, Onur Saylak, Sarp Akkaya gibi favorilerimi geçtiler, 1 oyla elenmişlerdi... @Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Okan-İlker-Engin tamamen ölüm grubuydu benim açımdan, ondan daha zor bir kura çekemezsin. :A

Osman Sonant ve Hüseyin Avni Danyal benim önerdiğim isimler ama buraya kadar gelmelerini hem başarı biraz da sürpriz olarak görüyorum. :D Elenseler de kanıtladılar kendilerini. :A

Tolga Sarıtaş, Onur Saylak, Sarp Akkaya gibi favorilerimi geçtiler, 1 oyla elenmişlerdi... @Dosi
Onur Saylak, en çok ona üzüldüm. Bizim ankette eşit oy alanlar üst tura yükselir, önceki turlara bakmayız. Talihsiz elenmeler oldu. @Özgür gibi etiketlere rağmen oylamayan çok üye oldu :T:

• Üzücü
Reactions: Bully
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...