4. Tur - En Özlenilen Dizi - 1.Grup | Hayat Bilgisi - Sihirli Annem

Hangi dizi üst tura çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Etkinliğin pek bir tadı kalmadı adaylar bakımından. Mobilden tek tek uğraşmak oldukça uğraştırıcı, emeğine sağlık @Dosi
Senden beklenen hamle ama seni yedek jüri kadroma alıyorum. Eşitlik olursa oylaman için yakana yapışabilirim :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@pompy vs. @mrt-06 merakla beklenen kapışma 😀😀 @Dosi yine oyunu kurmuş dış mihrak. Ss
üff atma iftira be. Bak nasıl ayarladım oku, @Silinmiş Üye a yazmıstım bu mesajı :A
Ben şuan tam hakim değilim kim kimle eşleşti. Tamam konuyu açtım ama hızlı hızlı açtım ben :A tur bitmeden 16 tane rakam tek tek yazdım ve kura çektim. ve misal 4 ve 11 eşleşti, ozaman 2. grupta ikinci sıralamada yer alan dizi ile 6. grupta ilk sırada tur atlayan dizi eşleşmiş oldu.
Öyle baka baka konuları sosyal medya hesabımda hazır ettim sonra ard arda burada açtım. Gecenin ilerleyen saatlerinde yavaş yavaş kontrol edeceğim hangisi hangisiyle eşleşti diye :F
Aklımda tek ilk tur Hayat Bilgisi ve Sihirli Annem kalmış ve bence en zor grup gibi.
Birde son grupta iki tane Y ile başlayan dizi vardı :F @The_Erinch

• Güldürdün
Reactions: blacklion

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son dönemlerini pek beğenmesem de Hayat Bilgisi. Sihirli Annem'i de izledik zamanında ama şimdi olsa yüzüne bakmam açıkçası :A

• Harika
Reactions: mrt-06

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Sihirli Annem
2yapımıda çok seviyorum bir nevi boş oy oldu ama :F