4 Kasım 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Camdaki Kız' zirvede!

screenshot-1-OWeO.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dün gözümüz kulağımız Avrupa maçlarındaydı, TV reytingleri düşer diye bekliyordum ama kımıldanma olmamış o bakımdan.

'Camdaki Kız' yine harika oranlarla zirvede yer almış, bakalım haftaya 'Misafir' gelince liste nasıl değişecek? Ya da en çok hangi diziyi etkileyecek?

'Bir Zamanlar Çukurova' bu hafta tüm gruplarda düşmüş ama oranları hala iyi.

'Haluk Levent'in programı çok kötü başlamış, amaç çok iyi ama maalesef PT1 kuşağında iş yapabilecek potansiyeli yoktu. Bu da bir gerçekti yani.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Camdaki Kız-da Burcu Biricik çok geri planda kalıyor. Resmen yan karakter gibi, hatta bazı bölümlerde yan karakter bile değil. Çünkü dizinin gidişatına hiçbir katkısı yok. Tamamen Koroğlu ailesi-Cana-Nalanın annesi üzerine kurulu dizideki hikaye. Çok saçma.
Ayrıca Nalan karakterinin dili yok gibi birşey ve sinir ediyor beni. 2021-de böyle mazlum yeşilçam karakteri gibi birşey yapmaları cidden çok sinir bozucu, instagramda bile tüm izleyiciler isyan ediyor bu konuda.

Genel hikaye çok kaliteli işleniyor, amma hız baya yavaş ve Nalan-ın aşırı mazlum ve geri planda gösterilmesi gıcık bir durum oluşturuyor. Biraz daha hızlandırmaları lazım konuları.
Bu durgun gidişat reytinglerde de ciddi yükselmeleri engelliyor. Oysaki, biraz tempo gelse şimdiden 12-yi görür 2 grupta.

• Harika
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Camdaki Kız-da Burcu Biricik çok geri planda kalıyor. Resmen yan karakter gibi, hatta bazı bölümlerde yan karakter bile değil. Çünkü dizinin gidişatına hiçbir katkısı yok. Tamamen Koroğlu ailesi-Cana-Nalanın annesi üzerine kurulu dizideki hikaye. Çok saçma.
Ayrıca Nalan karakterinin dili yok gibi birşey ve sinir ediyor beni. 2021-de böyle mazlum yeşilçam karakteri gibi birşey yapmaları cidden çok sinir bozucu, instagramda bile tüm izleyiciler isyan ediyor bu konuda.

Genel hikaye çok kaliteli işleniyor, amma hız baya yavaş ve Nalan-ın aşırı mazlum ve geri planda gösterilmesi gıcık bir durum oluşturuyor. Biraz daha hızlandırmaları lazım konuları.
Bu durgun gidişat reytinglerde de ciddi yükselmeleri engelliyor. Oysaki, biraz tempo gelse şimdiden 12-yi görür 2 grupta.
Burcu Biriciğin figüran gibi durduğunu ben de düşünüyorum.Dizide resmen rolü yok kadının :(

• Üzücü
Reactions: Ahmed