4 Kasım 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
1,810
955
124
İstanbul

Tüm kategorilerde Show TV'nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi 'Çukur' zirvede yer aldı! İşte reyting sonuçları...

TOTAL
SıraProgramKanalTür
1CUKURSHOW TVDIZILER
2FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABERFOXHABER PROGRAMLARI
3YASAK ELMAFOXDIZILER
4CUKUR (OZET)SHOW TVDIZILER
5ZALIM ISTANBULKANAL DDIZILER
6YASAK ELMA (OZET)FOXDIZILER
7MUGE ANLI ILE TATLI SERTATVGERCEK YASAMLAR
8MASTERCHEF TURKIYETV8EGLENCE PROGRAMLARI
9SHOW ANA HABERSHOW TVHABER PROGRAMLARI
10ZALIM ISTANBUL (OZET)KANAL DDIZILER

AB
1CUKURSHOW TVDIZILER
3YASAK ELMAFOXDIZILER
4YASAK ELMA (OZET)FOXDIZILER
5CUKUR (OZET)SHOW TVDIZILER
6MASTERCHEF TURKIYETV8EGLENCE PROGRAMLARI
7ZALIM ISTANBULKANAL DDIZILER
8MUGE ANLI ILE TATLI SERTATVGERCEK YASAMLAR
9ZALIM ISTANBUL (OZET)KANAL DDIZILER
10KIM MILYONER OLMAK ISTERATVKULTUR PROGRAMLARI

ABC1
1CUKURSHOW TVDIZILER
3YASAK ELMAFOXDIZILER
4CUKUR (OZET)SHOW TVDIZILER
5MASTERCHEF TURKIYETV8EGLENCE PROGRAMLARI
6YASAK ELMA (OZET)FOXDIZILER
7ZALIM ISTANBULKANAL DDIZILER
8MUGE ANLI ILE TATLI SERTATVGERCEK YASAMLAR
9SHOW ANA HABERSHOW TVHABER PROGRAMLARI
10ZUHAL TOPAL'LA SOFRADAFOXEGLENCE PROGRAMLARI

Kaynak: TV8.com.tr
1572945903049.png

blacklion

Üye
30 Ekim 2019
569
456
64
23
Çukur son haftalarda çift hanelerden uzak oranlar alıyor ve nedenini anlamıyorum. Diziyi izlemiyorum ama fragmanlarında tempo giderek artıyor. Umarım tekrar çift haneleri görür ve izleyici kitlesini elinde tutar, yeni isimler de katıldı bu sezon diziye iyi bir hareket geldi. Şu an bence ekrandaki en izlenebilecek iş.

Yasak Elma başlangıçta tutacağını zannetmedigim bir diziydi çünkü oyuncu kadrosu çok zayif gelmişti. Şevval Sam şaşırttı beni, baya o karakterin hakkını veriyor. Eda Ece şaşırtmadı beni hicbir şekilde oyunculuk konusunda başladığı günden beri bir gram ilerleme yok, suratında hep aynı ifade var. Ama karakteri sevildi garip bir şekilde. Bir de senaristler entrika konusunda artik aynı seyleri yazmaktan sıkılmıyor, Show TV'deki Asla Vazgeçmem dizisinin bir başka versiyonu bu. Sadece başrole bu defa gercekten iş adami olabilecek yaşta bir herifi koymuşlar. Normalde spor salonnundan yeni fırlamış gibi genç yaştaki erkek oyuncuları seçiyorlardı. Zaten Show'dakinde Tolgahan Sayışman vardı. Neyse Pazartesi Çukur izlemeyenin alternatifi bu oluyor sanırım. Hikayesi sağlam bir dizi gelse esamesi okunmaz. Miadı doldu, hep aynı olaylar...

Zalim İstanbul hakkında yorum yapmak gelmiyor içimden. Bu da Avşar Film'in Star'daki Fazilet dizisinin bir başka versiyonu. Oyuncu kadrosu da Yasak Elma'dan hallice.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

FF Premium+
Favori Üye
11 Ağustos 2012
18,871
13,217
861
Yasak Elma hiçbir zaman Çukuru geçmedi, sanki zirve hep Yasak Elma'nınmış da kaybetmiş gibi konuşma. Sen kovulunca dizi İVME KAZANDI, 3.sezonuyla fırtınalar estirmeye devam ediyor :A :A
Ben ayrıldıktan sonra dizi çarpık ilişkiler yumağı haline geldi demiyorsun da ivme kazandı diyorsun :F Merak etmeyin Şahika olayı çözülünce çakma Zeynep-Alihan ile bodoslama çakılmaya devam edecekler :A :A

Geçen sezon Elma'yı severken düşmeye başlamıştı bu sezon sevmeyince yükseldi yani bir an önce eski haline dönmesi lazım ki bir an önce kurtulalım. :A
Zalim İstanbul birkaç bölüme elmayı yer bitirir :F