4-10 Mart 2019 Fav10 Haftanın Üyeleri

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haftanın En Çok Konu Açanları
Haftanın En Çok Mesaj Yazanları
Haftanın En Çok Hit Kazananları

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Mesaj yazma komusunda kaplumbağa olan @dreamy 'nin gerisine düşeceğim hiç aklıma gelmezdi. İlk 10'a girmenin zamanı geldi. Yakında bomba gibi geleceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Evet @MasacRE beni görevlendirmiştin mesaj sayılarının yeni sistemdeki hali için. bir önceki haftanın enleri paylaşılmamıştı ama neyseki ekran resimlerini zamanında aldık :A
Kutlama konunda 4 marta geçiş yaparken ekran resmini paylaşmıştım
65743

Ve bu da pazarı pazartesiye bağlayan geceden aldığım ekran resmi :A
65744

sonuç? Sonuç şu, sayaç sadece 4 mesaj fazladan saymış, niçin saymış bilmiyorum :F yalnız 2 pazar günlerinin mesajlari sayılmıyor o kesin ama pazartesi gecesine kayan ilk saatler ekleniyor o haftanın pazarına :A artı şuan 15.208 sin ben bu mesajı yazarken ve kontrol ettim, evet, o ekran resminden sonra pazartesi gündüzden itibaren 13 mesaj yazmışsın, yani pazarı,pazartesiye bağlayan gecedeki @Sherlock un konusuna yazdığın mesajlar bu listeye eklenmiş :A Görevim bitti benden bukadar :A @MEnes

Edit: profil resmin değişmiş :A Hatıra kaldı burada :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet @MasacRE beni görevlendirmiştin mesaj sayılarının yeni sistemdeki halini. bir önceki haftanın enleri paylaşılmamıştı ama neyseki ekran resimlerini zamanımda aldık :A

sonuç? Sonuç şu, sayaç sadece 4 mesaj fazladan saymış, niçin saymış bilmiyorum :F yalnız 2 pazar günlerinin mesajlari sayılmıyor o kesin ama pazartesi gecesine kayan ilk saatler ekleniyor o haftanın pazarına :A artı şuan 15.208 sin ben bu mesajı yazarken ve kontrol ettim, evet, o ekran resminden sonra pazartesi gündüzden itibaren 13 mesaj yazmışsın, yani pazarı,pazartesiye bağlayan gecedeki @Sherlock un konusuna yazdığın mesajlar bu listeye eklenmiş :A Görevim bitti benden bukadar :A @MEnes

Forumun sayacının sorunlu olduğunu dellilerle kanıtlamışsınız @Dosi hanım, sizden korkulur. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Forumun sayacının sorunlu olduğunu dellilerle kanıtlamışsınız @Dosi hanım, sizden korkulur. :A
Aaa bu neki, eski sayaçın bozuk olduğunu haftalarca analizlerimde çarşaf çarşaf sermiştim.Mesela mesaj sayımıza işlenmeyen ama sayaçta nerdeyse 100 mesaj fazla yazıyordu mesaj sayıları enler listesinde :A hem kutlama konuları hemde 2 pazar üst üste eklenirdi. Sonra @MEnes ile muhabette çok göze batacağıma karar verip sonlandırmıştım ama yeni sistem geldi ve @MasacRE beni görevlendirdi :A Bu sistem çok iyi eskiye göre ama fire verdi az bir sayıyla :F şimdi ben bunu kafaya takıp gizliden kendiminkinide hesaplamam umarım :A Ben biraz sayılara takıkım :A severim hesap kitap işlerini :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet @MasacRE beni görevlendirmiştin mesaj sayılarının yeni sistemdeki hali için. bir önceki haftanın enleri paylaşılmamıştı ama neyseki ekran resimlerini zamanında aldık :A

Edit: profil resmin değişmiş :A Hatıra kaldı burada :F
Bu şovun üstüne avatarı değiştirmemek olmazdı :A Sayaç da iyiymiş, yakın en azından olur o kadarcık fark :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Mesaj yazma komusunda kaplumbağa olan @dreamy 'nin gerisine düşeceğim hiç aklıma gelmezdi. İlk 10'a girmenin zamanı geldi. Yakında bomba gibi geleceğim. :A
Ben bundan önceki birkaç haftadır daha fazla mesaj yazıyordum nerede yaşıyorsun sen. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem