35.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Pazartesiyse neden benden istedin :F
Bugün açacaktım ama baya bi göz ağrım var ve konu uzun ve detaylı olacağı için her gün az az yaza yaza tamamlayacağım :A Zaten fazladan diss yerseniz dersiniz bana :A Dizi ettkinliği ve klip konularıyla baya bi yormuşum gözlerimi? bi de geç uyumalara başladım ama bugün 1 olmadan uyurum inşallah ve yarın daha az takılmaya çalışacağım :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bugün açacaktım ama baya bi göz ağrım var ve konu uzun ve detaylı olacağı için her gün az az yaza yaza tamamlayacağım :A Zaten fazladan diss yerseniz dersiniz bana :A Dizi ettkinliği ve klip konularıyla baya bi yormuşum gözlerimi? bi de geç uyumalara başladım ama bugün 1 olmadan uyurum inşallah ve yarın daha az takılmaya çalışacağım :A
Ee hani zaman almıcaktı? Sen bana yıne ss at diyorsun :F:F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ee hani zaman almıcaktı? Sen bana yıne ss at diyorsun :F:F
diss yemezsin herhalde artık :A bana rakam verirsin olmadı ya da direk o atılanlari sayayım. Kabul etmeyeyim sonrasını. Zaten ilerde bir bölüm daha gelirse seneye falan yada 6 ay sonra, ozaman zaten şimdikinin üstüne hesap edeceğiz. Değişen birşey yok :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
diss yemezsin herhalde artık :A bana rakam verirsin olmadı ya da direk o atılanlari sayayım. Kabul etmeyeyim sonrasını. Zaten ilerde bir bölüm daha gelirse seneye falan yada 6 ay sonra, ozaman zaten şimdikinin üstüne hesap edeceğiz. Değişen birşey yok :A
aynen bunu yap :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Her yer, her şey SABAR... Adaşım ve ben bunu yavaş yavaş anlatacağız, öyle bir anda olmaz. Köklerine ineceğiz, yavaş yavaş yapacağız bunu ki iyice anlayın Dosi hanım. :A Anladığınız zaman ise büyük bir rahatlama gelecek, büyük resmi göreceksiniz... :A

Öyle değil mi adaşım? :A @MEnes
Bence sen SABAR'ın verdiği mesajları gölgeliyorsun beni kızdırırken :A

Bizim mekanda yazdım: SABAR hayata dair positif olan iyi olan herşeydir

Adaşın onayladı beni, yani ben anladım manasını :A
SABAR'ın anlamını sadece o tek cümleyle kısıtlayamazsın Zeeyyy. Her yer her şey SABAR. Adaşım sonuna kadar haklı... Dediği gibi zamanla o konuda yeni şeyler açıklayacağız SABAR hakkında. Öyle bir anda olmaz. O konu bir girişti, bunun gelişmesi ve sonucu olacak. Öyle hemen anladım demekle anlaşılmadığını da anlamış olacaksın zamanla... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
SABAR'ın anlamını sadece o tek cümleyle kısıtlayamazsın Zeeyyy. Her yer her şey SABAR. Adaşım sonuna kadar haklı... Dediği gibi zamanla o konuda yeni şeyler açıklayacağız SABAR hakkında. Öyle bir anda olmaz. O konu bir girişti, bunun gelişmesi ve sonucu olacak. Öyle hemen anladım demekle anlaşılmadığını da anlamış olacaksın zamanla... :A
Ben hariç o tek cümleyi bile anlayan yok ama :A

Şu SABAR'ı bana tam aşılayın, huzura ermek istiyorum artık :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben hariç o tek cümleyi bile anlayan yok ama :A

Şu SABAR'ı bana tam aşılayın, huzura ermek istiyorum artık :A :A
Sen de diğerlerinden farksızsın şuan. O yüzden mecburen bekleyeceksin tüm bu süreç geçene kadar. :A Çünkü bir anda yapmaya kalkarsak bir insanın bünyesinin bunu kaldırması mümkün değil, her şey zamanla... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sen de diğerlerinden farksızsın şuan. O yüzden mecburen bekleyeceksin tüm bu süreç geçene kadar. :A Çünkü bir anda yapmaya kalkarsak bir insanın bünyesinin bunu kaldırması mümkün değil, her şey zamanla... :A
Ama ben niye farksız oluyorum ya? Ben ben Zey :A SABAR grubunun yegane narin üyesi :T @Sherlock

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Nice forumlu yıllara forumda çok emeği olan isimlerdensin her anlamda. 35.000’ler kulübün hayırlı olsun. :Z @Dosi

Çok geç oldu ama güç olmadı bu yüzden hediye sayısını 3’e çıkarıyorum :A

friends.jpg

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Nice forumlu yıllara forumda çok emeği olan isimlerdensin her anlamda. 35.000’ler kulübün hayırlı olsun. :Z @Dosi

Çok geç oldu ama güç olmadı bu yüzden hediye sayısını 3’e çıkarıyorum :A

friends.jpg
off off off mükemmel hediyeler. Teşekkürler 😍😍😍
Sebnem Ferah'ın bu şarkısını çok geç keşfettim ve bu gece uyumadan dinlerim yine.
Bilal'im zaten efsane :bhr:

Spoi kutusundakini yazıyla okumak bile güldürüyor :F yakın zamanda tekrar başlamayı düşunüyorum :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060