'3391 Kilometre' Filminin Vizyon Tarihi Fragmanla Duyuruldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,190
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F_olJ9FWUAAZfZs

Beyza Alkoç'un aynı adlı kitabından uyarlanan '3391 Kilometre' filmi için geri sayım tüm hızıyla sürüyor.

Yönetmen koltuğuna Deniz Enyüksek'in oturduğu, senaryosunu Fulya Özcan'ın kaleme aldığı Böcek Films & Entertainment imzalı film, başarılı genç oyuncular Derya Pınar Ak ile Haktan Zavlak'ı başrolünde bir araya getiriyor.

Uzak bir ilişkinin hikayesini konu alan 3391 Kilometre, 12 Ocak Cuma günü sinemalarda.

Benim yeğen kitabını okumuş bayılmış kitaba filmi duyunca havalara uçta şimdi bana Hala illa sinemaya gidip izleyelim diyor olur dedim :D
Bende Haktan Zavlak'a bayıldım. :bhr: Şaka bir yana Büşra Yılmaz ve Emre Gül ile birlikte en sevdiğim yazarlardan birisi Beyza Alkoç. Kitap çok iyiydi, film de iyi duruyor. İzlenir mutlaka. :Z

• Harika
Reactions: Angelica
Kitabı okurken kafamdaki Ege ve İzmir kesinlikle Haktan Zavlak & Derya Pınar Ak değildi ama iyi bir enerji yakalamış gibiler, çerezlik izlenir. :bhr: Gişede 4N1K - 1'in yakaladığı başarıyı yakalaması zor tabi. :A

Ön satıştaki biletlerin çoğu 2 günde tükenmiş. 😱 Dün İzmir imzasında izdiham yaşanmış. Açılışını en merak ettiğim filmlerden birisi, 4N1K kadar olamasa da iyi bir açılış bekliyorum.