Beren Saat'in Yeni Projesi Belli Oldu: Gizli Dolap

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,170
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Beren Saat'in yeni projesi belli oldu.

Son olarak 'İstanbul'a Son Çağrı' filminde rol alan Beren Saat'in başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular Yiğit Özşener, Furkan Andıç, Duygu Sarışın, Pınar Çağlar Gençtürk, Cem Gönen, Gamze Karaduman ve Derya Alabora yer alıyor.

Önümüzdeki yıl Prime Video kullanıcıları ile buluşacak olan ve çekimlerine başladığı duyurulan 'Gizli Dolap' filminin konusu ise şöyle:
Rengin Alaz (Beren Saat), herkes tarafından tanınan, popüler, cesur ve başarılı bir gazetecidir. Ablasının eşinin bir uygulama aracılığıyla başka kadınlarla görüştüğünü öğrenen Rengin, başta ablası olmak üzere, yakın çevresindeki herkesin bu uygulamalarda yayın yapan kadınlarla ilgili yargılarını fark eder. Toplumun yargılarıyla yüzleşmesi, Rengin’i buna yönelik bir yazı dizisi hazırlamaya iter. Kimliğini gizleyerek bu dünyaya adım atmaya karar veren Rengin uygulama üzerindeki paylaşımlarıyla hızla popülerleşir ancak bu süreçte hem kendisini hem de arzularını sorgulamaya başlar. Bu tehlikeli yolculuk ise büyük bedeller ödemesine neden olacaktır.
Gizli Dolap, yeni yılda Prime Video'da!

images

Beren Saat'in yeni projesi belli oldu.

Son olarak 'İstanbul'a Son Çağrı' filminde rol alan Beren Saat'in başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncular Yiğit Özşener, Furkan Andıç, Duygu Sarışın, Pınar Çağlar Gençtürk, Cem Gönen, Gamze Karaduman ve Derya Alabora yer alıyor.

Önümüzdeki yıl Prime Video kullanıcıları ile buluşacak olan ve çekimlerine başladığı duyurulan 'Gizli Dolap' filminin konusu ise şöyle:

Gizli Dolap, yeni yılda Prime Video'da!

Konusu ilgi çekici bakalım nasıl olacak

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Nereden nereye. TV de artik çok kaliteli oyuncular çok az kaldı. Sansurun de etkisi büyük.

Bihter abla umarım dizin güzel olur. Gazeteci nasıl olacak merak ettim dizide.
------

Keske Netflix'te yayinlansaydi, izleyemeyecegim böyle. Konusu güzelmis filmin bu arada.
Prime videoda bu içerik yok mu İsviçre'de?

• Beğendim
Reactions: tekin
güzel bir dizi olacaktır büyük ihtimal, çünkü dizide kaliteli oyuncular oynayacaktır :D
------

Vay sen de izlemişsin :A

Yani sorunun yanıtı zor değil, Nejat İşler dizilerde 1 sezondan fazla oynayabilecek birisi değil :A
işte tekirdağın ufak tefek zararlarıda var insanda devamlılık bırakmıyor :A

• Güldürdün
Reactions: Bully