'Şakir Paşa Hanedanı: Mucizeler ve Skandallar'ın Okuma Provası Gerçekleşti! | NOW

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,170
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1000725479.jpg

'Şakir Paşa Hanedanı: Mucizeler ve Skandallar'ın okuma provası gerçekleşti.

Bahadır Karataş'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Hande Altaylı'nın senaryosunu kaleme aldığı 'Şakir Paşa Hanedanı: Mucizeler ve Skandallar' dizisinin okuma provaları geçtiğimiz gün gerçekleşti.

Hikayesi 1912'de geçen dizinin kadrosunda Vahide Perçin, Fırat Tanış, Devrim Yakut, Cem Yiğit Üzümoğlu, Denise Capezza, Nilsu Berfin Aktaş, Helin Kandemir ile Yağmur Başkurt gibi birbirinden başarılı isimler yer alırken ekibe Meryem Uzerli de dahil olacak.

Şakir Paşa Hanedanı: Mucizeler ve Skandallar, yakında NOW'da!

Harika Çılgınlar'dan daha iyi bir isim olmuş ama "Mucizeler ve Skandallar" kısmı alt başlık olarak kullanılır diye tahmin ediyorum (Bahar'ın kullandığı "Uyanmaya Hazır Mısın" ifadesi gibi). Ama giderler Leyla Hayat Aşk Adalet misali hepsini kullanırlarsa da şaşırmam. :A

Kadro çok iyi oldu derken Nilsu Berfin Aktaş'ın dahil olduğunu görmek hayal kırıklığına uğrattı ama yine de izlememe engel olacak mı kesinlikle hayır sabırsızlıkla bekliyorum. :Z

Nilsu Berfin Aktaş ne alaka ya :(
@xemrexxx meryem ne zaman dahil olcak diziye
------

Harika Çılgınlar'dan daha iyi bir isim olmuş ama "Mucizeler ve Skandallar" kısmı alt başlık olarak kullanılır diye tahmin ediyorum (Bahar'ın kullandığı "Uyanmaya Hazır Mısın" ifadesi gibi). Ama giderler Leyla Hayat Aşk Adalet misali hepsini kullanırlarsa da şaşırmam. :A

Kadro çok iyi oldu derken Nilsu Berfin Aktaş'ın dahil olduğunu görmek hayal kırıklığına uğrattı ama yine de izlememe engel olacak mı kesinlikle hayır sabırsızlıkla bekliyorum. :Z
Nilsunun umarım aşırı az rolü olur da dizi tutmamazlık yaşamaz :A

NOW'un bu sezon uzun isim fetişi olduğu ortaya çıktı. Bknz;

Leyla: Hayat, Aşk, Adalet
Aşk, Evlilik, Boşanma
Şakir Paşa Hanedanı: Mucizeler ve Skandallar

Sırada ne var? "Tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama!" falan mı? :F

Merak ettiğim işlerden biri. Şakir Paşa ailesi o dönem bi çok skandalın ve polisiye olayın yaşandığı bi aile. Hatta yakın zamanda dinlediğim bi podcastta de ailenin hikayesi anlatılmıştı. İyi bi dönem dizisi olabilir. Fakat ismini hiç beğenmedim. Bu kadar uzun olması anlamsız.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Nilsu Berfin Aktaş ne alaka ya :(
@xemrexxx meryem ne zaman dahil olcak diziye
------

Nilsunun umarım aşırı az rolü olur da dizi tutmamazlık yaşamaz :A
ilk 3 bölümde dahil olıur herhalde :X en son sahnede @serhatt ın sevgili listesini okuyunca serhat, meryoşum türkiyeye gelmesin diye kampanyaya başlamıştı :X listenin sonunda sıvacılar diyor artık @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @12.Adam @Sherlock @MEnes ten biri, birkaçı ya da tamamı mı bilemem :A:A

@Bully @RüzgarGülü @Angelica @Zeyno @Dosi @Yakamoz-Asi @The_Erinch

1727196291036.png

ilk 3 bölümde dahil olıur herhalde :X en son sahnede @serhatt ın sevgili listesini okuyunca serhat, meryoşum türkiyeye gelmesin diye kampanyaya başlamıştı :X listenin sonunda sıvacılar diyor artık @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @12.Adam @Sherlock @MEnes ten biri, birkaçı ya da tamamı mı bilemem :A:A

@Bully @RüzgarGülü @Angelica @Zeyno @Dosi @Yakamoz-Asi @The_Erinch

Ekli dosyayı görüntüle 129548
Merak ediyorum emre izleyelim bu diziyi :A